Sportski TV program – četvrtak, 04. januar 2018.

Sportski TV program – četvrtak, 04. januar 2018.

07.00Eurosport 2Holandija – Danska, finale
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.25Sport klub 2Evrokup: Lokomotiva – Partizan
07.30Arenasport 1Rukomet: Fuše Berlin -Magdeburg
07.45Arenasport 2Great Sporting momments
08.00Eurosport 2Le Grand Bornan, Francuska, masovni start
08.00EurosportFIFA fudbal
08.00Arenasport 4Fudbal: Monako – rens
08.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Atalanta
08.15Arenasport 2Ragbi: Munster – Lenster
08.20Sport klub 3Tenis: Halepova – Pliskova
08.30Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Vršac – Split
09.00SOSSOS mreža
09.00EurosportSkijaško trčanj – Nemačka: Tur de ski
09.05Sport klub 2Ekstremni svet sporta
09.25Sport klub 1Vesti
09.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo Šefild, finale
09.30Sport klub 2Fudbal: Njukasl – Mančester Siti
10.00Arenasport 4FIFA fudbal
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 3Evrokup: Ređo Emilija – Bajern
10.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Čelzi
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Eurosport 2Potera istorije
11.00Arenasport 1Fudbal: Klub Briž – Muskron
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSFudbalski miks
11.25Sport klub 2Evrokup: Galatasaraj – Hapoel
11.30Sport klub 1Novogodišnji SK miks
11.30Eurosport 2Điro D’Italija, best of
11.30Eurosport 2Klasici, best of
11.35Sport klub 3Fudbal: Burnmut -Vest hem
12.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Krotone
12.00Arenasport 4Košarka, NCAA
12.00Arenasport 2Hokej: Vašington – Njujrok Rendžers
12.00Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Čelzi
12.00EurosportBiatlon, Nemačka,sprint
12.45SOSLiga budućih šampiona
13.00Sport klub 2Pregled Segunda divizion
13.00SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Kaen
13.30Eurosport 2Tur de Frans, best of
13.30Sport klub 3Pregled holandske lige
13.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
13.45Sport klub 1La liga magazin
13.45Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
13.45SOSBorilački sportovi
14.00Arenasport 2Great Sporting momments
14.00Sport klub 2Tenis, Mubadala: Anderson – Karenjo Busta, prenos
14.15Arenasport 4FIFA fudbal
14.15Sport klub 1NBA Live
14.30SOSSOS vesti
14.30Eurosport 2Vuelta, best of
14.30Sport klub 1Top tenis
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Sport klub 3Fudbal: Bolu – Akhisar, direktno
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00Arenasport 1FIFA fudbal
15.00SOSSportski savez Srbije
15.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
15.15Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
15.30SOSSOS mreža
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis, pregled
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.30Eurosport 2Linc Austrija, veleslalom
16.00Arenasport 1Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
16.00Arenasport 3Fudbal:Melburn Siti -Melburn Viktori
16.00Sport klub 1Kup Italije: Juventus – Torino
16.00Sport klub 2Tenis, Mubadala: Bautista Agut – Rublev, prenos
16.15Arenasport 4Fudbal: Lamia – Panatinaikos, direktno
16.15Eurosport 2Bormio, Italija, spust
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 3NFL: Hjuston – Pitsburg
16.30Arenasport 2Rukomet: Gepingen – Hutenberg
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00SOSPuls života
17.15Eurosport 2Svetsko prvenstvo Šefild, finale
17.30EurosportTenis: ATP Doha, četvrtfinale
17.55Sport klub 2Trans vorld sport
18.00Arenasport 1Globe Soccer Awards, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Vršac – Split
18.00Arenasport 3Fudbal: Lion – Marsej
18.00Arenasport 4Hokej: Vašington – Njujrok Rendžers
18.15Sport klub 1Fudbal: Benfika – Sporting
18.30Eurosport 2London, best of
18.30SOSSOS vesti
19.00Sport klub 3Evroliga: Žalgiris – Olimpijakos, direktno
19.15Sport klub 2NBA Action
19.15SOSAutokomanda
19.25EurosportVesti
19.45Sport klub 2NBA Live
19.45Arenasport 2Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00SOSLiga budućih šampiona
20.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Sampdorija
20.00Arenasport 1FIFA fudbal
20.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
20.00Eurosport 224 časa Le Mana, best of
20.05Sport klub 2Evroliga. Makabi – Unikaha, direktno
20.15Arenasport 2Ragbi: Munster – Lenster
20.30Arenasport 1Fudbal: Juventus – Roma
20.30Arenasport 4FIFA fudbal
20.40SOSKnjiga za vikend
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Sport klub 1Fudbal: Totenhem – Vest Hem, prenos
21.00Sport klub 3Evroliga. Valensijia – Panatinaikos, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Kaen
21.00SOSSOS mreža
21.00Eurosport 2Budimpešta, Mađarska
21.30EurosportSki skokovi: Austrija, VS 130 metara
22.00SOSDnevni događaji
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 2Magazin Premijer
22.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo Šefild, finale
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 2Pregled Championship-a
22.30Arenasport 1Košarka, pregled Endesa lige
22.50Sport klub 3NBA Live
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00SOSSećanja
23.00Eurosport 2Noć skokova, Oberhauzen, Nemačka
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
23.00Arenasport 4Poker
23.05Sport klub 3Fudbal: Milan – Inter
23.25EurosportVesti
23.30Sport klub 1NBA Action
23.30Arenasport 1Fudbal: Anderleht – Gent
23.30EurosportReli – Eko trka Afrike
00.00Arenasport 4Košarka, NCAA
00.00Arenasport 3Fudbal: Feniks – Sidnej
00.00Sport klub 1Evroliga: Barselona – CSKA
00.00Arenasport 2Fudbal: PSŽ – Kaen
00.50Sport klub 3Car Fashion
01.00EurosportATP Brizbejn, prenos četvrtfinala
01.15SOSNoćni program
01.20Sport klub 3Evroliga: Makabi – Unikaha
01.30Arenasport 1Hokej: Boston – Vašington, direktno
01.30Sport klub 1Tenis, najbolje od ATP u 2017.
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
01.45Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
02.30Sport klub 2Evroliga: Valensija – Panatinaikos
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
02.55Sport klub 3NBA Action
03.15Arenasport 4Red Bul, Kazan, pregled
03.20Sport klub 3Magazin Premijer lige
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500, pregled
03.45Sport klub 3Fudbal: Kirstal Palas – Arsenal
04.00Arenasport 1Boks
04.00Arenasport 3Fudbal: Klub Briž – Muskron
04.05Sport klub 2Car Fashion
04.15Arenasport 4Fudbal: Sevilja -Liverpul
04.30Sport klub 2Indijska liga: Jamshedpur – Čenaijin
04.30Arenasport 1Hokej: Kalgari – San Hoze, direktno
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Hanover

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*