Sportski TV program – četvrtak, 14. decembar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 14. decembar 2017.

08.00Arenasport 4Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
08.00Arenasport 3Fudbal: Bačka – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.15Arenasport 2Hokej: Ocelari Trinec – Brinas
08.30Sport klub 3Ragbi: Australija – Engleska
08.30Eurosport 2Noć skokova, Šenžen,Kina
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
08.30Sport klub 2Fudbal: Bešiktaš – Galatasaraj
08.30Sport klub 1Evrokup: Partizan – Bilbao
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Viljanova – Gonzaga
09.05EurosportSnoubord: Val Torens
09.05SOSSOS mreža
09.35Eurosport 2Lilehamer, Norveška, skijatlon
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ
10.00Arenasport 4FIFA fudbal
10.00Arenasport 2Boks
10.00EurosportOI: Neobični momenti
10.15Sport klub 2Evrokup: Galatasaraj – Ređo Emilija
10.15Eurosport 2Finale: Kratak program, parovi
10.25Sport klub 3KHL: Bars – SKA
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Sutjeska
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 4Poker
11.15Eurosport 2Finale, kratak program
11.15SOSFudbalski miks
12.00Sport klub 2PL Netbusters
12.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
12.00Arenasport 2Fudbal, Kopa Sudamerikana, finale
12.00EurosportKonjički sportovi: Ženeva
12.00SOSBorilački sportovi
12.00Arenasport 4Košarka: Bešiktaš – Nantere
12.15Sport klub 3Evrokup: Andora – Torino
12.30Sport klub 2F1H2O, Abu Dabi, kvalifikacije, prenos
12.30Eurosport 2Finale, kratak program, ples
13.00SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Juventus
13.00EurosportBiatlon: Austrija
13.40Sport klub 1Fudbal: Vest Hem – Arsenal
13.45Sport klub 3Odbojka: Arkas – Zaksa
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
13.45Eurosport 2Potera istorije
13.45Arenasport 3Fudbal: Strazbur – PSŽ
13.45Sport klub 2Rukomet: Puente Genil – La Rioha
13.50Eurosport 2Watts
13.54Arenasport 2Košarka: Viskonsin – Temple
14.00Eurosport 2Tehnička trka
14.15Arenasport 4FIFA fudbal
14.30Eurosport 2Neobični momenti
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
15.00Arenasport 1Fudbal, finale Kopa Sudamerikana
15.00Eurosport 2Olimpijski rekordi
15.15Arenasport 4Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 2Automoto, Vels
15.30Sport klub 2Indijska liga: Čenaijin – Kolkata, direktno
15.30Sport klub 3NBA Live
15.30Arenasport 3Clubland
15.30SOSSOS mreža
15.30Sport klub 1Indijska liga, prenos
15.35EurosportSkijaški sportovi: Nemačka
15.40Sport klub 3Evrokup: Ulm – Asvel
16.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Sutjeska
16.00Eurosport 2Estersund, Švedska, potera
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Dinamo – Nekse
16.30EurosportSnoubord: Val Torens
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 4Košarka: Bosna Rojal – Krka, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Šahtjor – Mančester Siti
17.00Eurosport 2Noć skokova, Šenžen,Kina
17.15Sport klub 3NFL: Sinsinati – Pitsburg
17.15SOSPuls života
17.20Sport klub 1Japanska liga, pregled
17.25Sport klub 2Evrokup: Levalois – Uniks
17.45Sport klub 1Magazin Premijer lige
17.55RTS 2Odbojka: Crvena zvezda – Niš, prenos
18.00Arenasport 2Fudbal, pregled Lige šampiona
18.00Eurosport 2Lilehamer, Norveška, skijatlon
18.00Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, studio
18.15Sport klub 1NBA live
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportBiatlon: Francuska
18.45Sport klub 1Evroliga: Fenerbahče – Žalgiris, prenos
18.45Eurosport 2Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00Arenasport 1Rukomet: Minden – Hanover, direktno
19.00SOSFizioterapija
19.00Arenasport 2Fudbal: Slavija Prag – Astana, multiprenos, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal: Dinami Kijev – Partizan, direktno
19.00Arenasport 4Fudbal: Kopenhagen – Šerif, direktno
19.05Sport klub 2NBA live
19.15SOSAutokomanda
19.20Sport klub 2NBA Action
19.40EurosportVesti
19.45EurosportSnuker: Glazgov
20.00Sport klub 2Evroliga: Brose – CSKA, direktno
20.00SOSSOS kolaž
20.00Eurosport 2Watts
20.05Sport klub 3Evrokup: Makabi – Valensija, direktno
20.40SOSKnjiga za vikend
20.45Sport klub 1Evroliga: Real Madrid – Barselona, prenos
20.45Arenasport 1Automoto, ABS šou
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Republika SrpskaFudbal: Crvena zvezda – Keln
21.00Arenasport 2Fudbal: Real Sosijedad – Zenit, multiprenos, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal: Zorja – Atletik Klub, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Bage, direktno
21.00Eurosport 2Estersund, Švedska, potera
21.10SOSFudbalski miks
21.15Arenasport 1Rukomet: Celje – Metalurg
21.55Sport klub 2Magazin Premijer lige
22.00Eurosport 2Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
22.00Sport klub 3F1H2O, Abu Dabi, kvalifikacije
22.25Sport klub 2NFL Gameday
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 1SK miks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55Sport klub 2Evroliga: Žalgiris – Panatinaikos
23.00Arenasport 3FIFA fudbal
23.00Eurosport 2Noć skokova, Šenžen,Kina
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Boks
23.00Sport klub 1Vesti
23.15SOSKošarka
23.15Sport klub 3Pregled japanske lige
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola brazilske lige
23.30Arenasport 2Fudbal: Rijeka – Milan
23.40Sport klub 3Fudbal: Željezničar – Široki Brijeg
23.48Republika SrpskaFudbal, pregled Lige Evrope
23.55EurosportVesti
23.55Eurosport 2Potera istorije
00.00Arenasport 4Košarka: Vašington – Kanzas
00.00Arenasport 1Fudbal: Dinamo Kijev – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal: Kopenhagen – Šerif
00.05EurosportBiatlon: Francuska
00.20Sport klub 1NBA Action
00.30Sport klub 2Odbojka: Fenerbahče – Roselar
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportSki skokovi
01.25Sport klub 3Evroliga: Armani – Himki
01.30Arenasport 2Hokej: Kolorado – Tampa Bej, direktno
01.45Arenasport 3Fudbal: Tigre – San Lorenco
01.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Bate
02.05RTS 2Odbojka: Crvena zvezda – Niš, r.
02.10Sport klub 2Evroliga: Makabi – Valensija
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
03.00Sport klub 3La liga magazin
03.15Arenasport 4FIFA fudbal
03.25Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
03.30Arenasport 3Clubland
03.45Sport klub 2Svet sporta magazin
03.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
04.00Arenasport 2Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
04.00Arenasport 3Fudbal: Kaen – Lion
04.00Arenasport 1FIFA fudbal
04.15Sport klub 2Ragbi: Tuluz – Lion
04.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
04.30Arenasport 1Fudbal, Kopa Sudamerikana, finale
04.30Arenasport 2Rukomet: Meškov Brest – Zagreb
05.10Sport klub 3Magazin Premijer lige
05.40Sport klub 3Rukomet: Gvadalahara – Barselona

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*