Sportski TV program – nedelja, 07. januar 2018.

Sportski TV program – nedelja, 07. januar 2018.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari – Juventus
07.00 Eurosport 2 Sidnej, 1. dan
07.00 Sport klub 2 Fudbal: Las Palmas – Eibar
07.00 Sport klub 3 NBA Action
07.30 N1 Sport klub info
07.30 Sport klub 3 VTA Premijer Brizbejn: Sasnovič – Svitolina, finale
07.30 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
07.45 Arenasport 2 Novogodišnji specijal: Ivana Španović, intervju
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17. sportistkinja u 2017.
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Numansija – Real Madrid
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Njujork Islanders
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko Madrid – Hetafe
08.45 Sport klub 2 Fudbal: Flitvud – Lester
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti -Velington
09.00 Arenasport 1 Košarka: MZT Skoplje – Igokea
09.00 Eurosport 2 Brizbejn, polufinale
09.05 SOS Objektiv
09.10 Sport klub 3 Košarka: LA Klipers – Golden Stejt
09.25 HRT 2 Kranjska Gora, Slovenija, slalom
10.00 Eurosport 2 Brizbejn, finale
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Sevilja
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.30 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Krotone
10.30 Sport klub 1 Car Fashion
10.30 Eurosport Alpsko skijanje – Švajcarska, veleslalom
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.35 Sport klub 2 Fudbal: Sevilja – Betis
11.00 Sport klub 3 Košarka: Darušafaka – Giresun, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Na današnji dan
11.05 SOS Puls života
11.15 Sport klub 1 Pregled Evrolige
11.50 Sport klub 3 Odbojka: Monca – Modena
12.00 Eurosport 2 Maribor, slalom, 2. vožnja (ž)
12.00 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – Cibona
12.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Dalas
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Leganes – Sosijedad, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Nansi – Olimpik Lion
12.10 HRT 2 Kranjska Gora, Slovenija, slalom
12.25 Sport klub 2 NFL: Kanzas Siti – Tenesi
12.30 Arenasport 1 Košarka: Saragosa – Estudiantes, direktno
12.50 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
13.00 Eurosport Nordijska kombinacija: Svetski kup u Estoniji, sprint, ekipno
13.00 SOS Objektiv
13.15 Sport klub 3 Košarka: Gaziantep – Efes, direktno
13.15 Eurosport 2 Tur de Ski, Val di Fijeme, 9 km slobodan stil
13.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal: PUt Partizana u UEL
13.50 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Altenberg direktno
13.50 Sport klub 1 Košarka: LA Klipers – Golden Stejt
14.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Španija – Nemačka
14.15 Arenasport 1 Fudbal: Marsej – Valensijens, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.50 Arenasport 2 Novogodišnji specijal:Damir Džumhur, intervju
15.00 Sport klub 2 Fudbal: Šreusberi – Vest Hem, direktno
15.05 Sport klub 3 Pregled Evrolige
15.15 SOS Fudbalski miks
15.15 Eurosport 2 Brizbejn, finale
15.20 Arenasport 2 Bob i Sankanje, Altenberg direktno
15.45 Sport klub 3 Na današnji dan
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz – Nica
16.00 Eurosport Skijaško trčanje – Italija, 9 km slobodnim stilom (ž)
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Albasete – Tenerife, direktno
16.00 Arenasport 4 Fudbal: Spal – Lacio
16.15 Arenasport 1 Dokumentarni film: Džordž Best
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Barselona – Levante, direktno
16.20 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Zadar
16.30 SOS SOS vesti
16.45 SOS Da li znate
16.45 Eurosport 2 Kenigze, Nemačka, 2. vožnja (m)
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Notingem Forest – Arsenal, direktno
17.05 SOS Objektiv
17.15 Eurosport 2 Kenigze, Nemačka, timska štafeta
17.30 HRT 2 Medveščak – Red Bul
17.55 Sport klub 3 Car Fashion
18.00 Arenasport 2 Ragbi: Lenster – Ulster
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina – Inter
18.00 Arenasport 4 Hokej: Edmonton – Dalas
18.00 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafeta (m)
18.00 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: 18 događaja 2018.
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Košarka: Baskonia – Valensija, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Atletik Bilbao – Alaves, direktno
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Viljareal – Deportivo, direktno
18.45 Eurosport 2 Doha, Katar, finale
19.00 SOS Sećanja
19.05 Sport klub 2 NFL: Džeksonvil – Bafalo, direktno
19.45 Eurosport 2 Brizbejn, Australija, finale
20.00 Arenasport 3 Fudbla: Pert Glori – Adelaida
20.00 Arenasport 2 Hokej: Olimpija – Jesenice
20.00 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Atalanta
20.00 SOS SOS kolaž
20.05 Eurosport Biatlon: Svetski kup u Nemačkoj, muška štafeta
20.25 Sport klub 3 NBA Live
20.30 Arenasport 1 Novogodišnji specijal: Put Crvene zvezde u UEL
20.35 Sport klub 3 Trans vorld sport
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Selta – Real Madrid, direktno
21.00 SOS Total soker
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Ren – PSŽ, direktno
21.10 Eurosport 2 Vesti
21.15 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
21.30 Sport klub 3 Košarka: Majami – Juta, direktno
21.45 Eurosport 2 Maribor, slalom, 2. vožnja (ž)
22.00 Eurosport Tenis: ATP Turnir u Brizbejnu, finale
22.00 Arenasport 2 Tekvondo, gren slem
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
22.00 Arenasport 4 Košarka: Minesota – Indijana
22.20 Sport klub 2 Novogodi
22.30 Eurosport 2 Evropsko prvenstvo, Kolomna, Rusija, 3. dan
22.35 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
22.40 Sport klub 2 NFL: Nju Orleans – Karolina, direktno
22.45 SOS Sportski dnevnik
23.00 Eurosport Reli Dakar, etapa 2
23.00 Arenasport 1 Fudbal: Fiorentina – Inter
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.15 SOS Objektiv
23.30 Sport klub 1 Košarka: Majami – Juta
23.45 Arenasport 4 Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik, intervju
00.05 Sport klub 3 Fudbal: Barselona – Levante
00.15 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 1 Košarka: CSKA – Lokomotiva
01.40 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
02.05 Sport klub 2 Car Fashion
02.30 Sport klub 2 Fudbal: Atletik Bilbao – Alaves
03.00 Sport klub 1 VTA Premijer Sidnej, direktno
03.25 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
03.45 Sport klub 3 Fudbal: Notingem Forest – Arsenal
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Moreirense – Benfika
05.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*