Sportski TV program – petak, 05. januar 2018.

Sportski TV program – petak, 05. januar 2018.

07.00 Eurosport 2 Klasici, best of
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Gepingen – Hutenberg
07.45 Sport klub 3 Pregled španske lige
07.45 Arenasport 2 Great sporting momments
07.50 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Lester
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sasuolo – Inter
08.15 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Njujork Rendžers
08.45 Sport klub 3 Tenis, Mubadala
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: NCAA liga
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
09.10 SOS Borilački sportovi
09.45 Sport klub 2 Evrokup: Ulm – Trentino
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Njukasl Džets
09.50 Sport klub 1 Novogodišnji SK miks
10.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
10.00 Eurosport 2 Vuelta, best of
10.00 Arenasport 2 boks
10.15 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
10.20 Sport klub 3 Odbojka. Trentino – Monca
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
10.30 SOS SOS vesti
11.00 Eurosport 2 Melburn, best of
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
11.00 SOS Da li znate
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 Sport klub 2 Best of, Dejvis kup 2017
11.15 SOS SOS mreža
11.40 Sport klub 1 SK miks
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaljari – Fiorentina
12.00 Arenasport 4 Košarka: Vršac – Split
12.00 Arenasport 2 Hokej: Boston – Vašington
12.15 Sport klub 2 NBA specijal
12.45 SOS SOS vesti
12.45 Sport klub 2 Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
13.00 Eurosport Biatlon – Svetski kup u Nemačkoj, sprint
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Monako – Ren
13.00 Sport klub 3 NFL Gameday
13.00 Eurosport 2 Njujork, best of
13.00 SOS Sećanja
13.30 RTS 2 Film: „Oktopusi“
13.30 Sport klub 1 ATP Uncovered
13.30 Sport klub 3 KHL: Sibir -Bars, direktno
13.35 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
13.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
14.00 Eurosport 2 London, best of
14.00 Arenasport 2 Great sporting momments
14.15 Sport klub 1 Evroliga: Malaga – Valensija
14.15 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
14.30 Sport klub 1 NBA Live
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.45 Arenasport 4 Globe Soocer Awards
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500, pregled
15.30 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
15.30 Sport klub 2 Indijska liga: Mumbaj Siti – Delhi, direktno
15.45 Sport klub 3 Na današnji dan
16.00 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Gent
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
16.30 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Hanover
16.45 Sport klub 1 Top tenis
17.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.25 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
17.30 Arenasport 1 Fudbal: Merlburn Viktori -Njukasl Džets
17.30 SOS Liga budućin šampiona, Beograd
17.30 Eurosport 2 Vuelta, best of
17.40 Sport klub 3 NBA Live
17.55 RTS 2 Rukomet: Srbija – Makedonija, prenos
17.55 Sport klub 3 Pregled Championship – vanredno kolo
18.00 Sport klub 2 Evroliga: Himki – Barselona, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Roma
18.00 Arenasport 2 Košarka, NCAA liga
18.15 Eurosport Biatlon – Svetski kup u Nemačkoj, sprint
18.15 Arenasport 4 Hokej: Boston – Vašington
18.25 Sport klub 3 PL Match Pack
18.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Oberstdorf, 137 m skakaonica
18.30 SOS SOS vesti
18.55 Sport klub 3 Džudo vorld masters, St Peterburg, pregled
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris, prenos
19.00 SOS Svedoci istorije
19.25 Sport klub 3 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
19.30 Eurosport 2 Budimpešta, Mađarska
19.45 Arenasport 2 Boks
19.55 Sport klub 2 NBA Live
20.00 Eurosport Tenis: Hopman kup, Pert, dan 7
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Guingamp
20.00 Arenasport 1 Košarka. Zadar – MZT Skoplje, direktno
20.05 Sport klub 2 NBA Action
20.15 Arenasport 2 Hokej: Kalgari – San Hoze
20.15 Arenasport 4 Fudbal, najava italijanske lige
20.20 SOS Liga budućin šampiona, Srbija
20.30 Eurosport 2 London, best of
20.30 Sport klub 3 Evroliga. Baskonija – CSKA, direktno
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Kardif – Preston, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Krotone – Napoli, direktno
20.50 SOS Da li znate
21.00 SOS SOS mreža
21.00 Sport klub 1 Evroliga, konferencija za medije
21.25 Eurosport Vesti
21.30 Eurosport Ski skokovi: Austrija, kvalifikacije
21.30 Sport klub 1 Najbolji potezi 2017.
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Eurosport 2 Noć skokova: Oberhauzen, Nemačka
22.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
22.20 Sport klub 3 Fudbal: Real Madrid – Barselona
22.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.30 SOS SOS vesti
22.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
22.45 Sport klub 2 Najava Premijer lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 24 časa Le Mana, Francuska, best of
23.00 SOS Zona pres
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 Sport klub 2 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Krotone – Napoli
23.30 Sport klub 1 Najava španske lige
23.30 Eurosport Reli. Eko trka Afrike, etapa 4
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Anderleht – Gent
00.00 Sport klub 1 FA kup: Liverpul – Everton
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Njukasl Džets
00.00 Arenasport 4 Košarka, NCAA liga
00.15 Sport klub 2 Evroliga: Armani – Crvena zvezda
00.25 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
00.40 Sport klub 3 Esports Balkan League – league of Legends
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Hokej: Njujork Rendžers – Detroit, direktno
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
01.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
01.50 Sport klub 2 KHL: Sibir – Baris
02.00 Sport klub 3 Najava Premijer lige
02.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
02.25 Sport klub 3 Indijska liga: Mumbaj Siti – Delhi
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.15 Arenasport 4 Red Bul, Porto, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit, pregled
03.40 Sport klub 2 Evroliga. Baskonija – CSKA
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
04.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Viktori – Njukasl Džets
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Fuše Berllin – Magdeburg
04.40 RTS 2 Rukomet: Srbija – Makedonija, snimak
05.00 Sport klub 3 Premijer liga, najbolja utakmica vanrednog kola
05.15 Sport klub 2 NBA: Vašington – Hjuston

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*