Sportski TV program – petak, 12. januar 2018.

Sportski TV program – petak, 12. januar 2018.

08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Kadiz – Sevilja
08.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
08.00Eurosport 2Afrička eko trka
08.15Eurosport 2Brizbejn, četvrtfinale
08.15Arenasport 2Hokej: Čikago – Njujork Rendžers
08.30Sport klub 1Čelzi TV, ikone: Lampard, Zola, Nevin
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 1Košarka: Zrinjski – Split
09.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
09.10SOSBorilački sportovi
09.20Sport klub 3NFL: Tenesi – Džeksonvil
09.20Sport klub 2Fudbal: Napoli – Atalanta
09.50Sport klub 1Novogodišnji SK miks
1.10Sport klub 2Trans vorld sport
10.00Arenasport 2Bob i Sankanje: Altenberg, direktno
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
10.15Sport klub 1Magazin Premijer lige
10.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
10.30EurosportAlpsko skijanje – Švajcarska: Spust kombinacija
10.30SOSSOS vesti
11.00Arenasport 1Novogodišnji specijal: Partizan u UEL
11.00Arenasport 2Novogodišnji specijal: Raul Gonzalez intervju
11.00SOSSećanja
11.00Arenasport 4Poker
11.30Arenasport 2Bob i Sankanje: Altenberg, direktno
11.35Sport klub 1SK miks
11.40Sport klub 3Fudbal: Totenhem – Vest Hem
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Zadar
12.00Arenasport 1Fudbal: Pert Glori – Adelaida, direktno
12.00Sport klub 2NFL Gameday
12.00Eurosport 2Pert: Australija – Nemačka
12.00Sport klub 1VTA Brizbejn: Svitolina – Pliskova, polufinale, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
12.00Arenasport 2Bob i Sankanje: Altenberg
12.30Sport klub 2ATP Pune: Čilić – Simon, direktno
12.30Arenasport 2Novogodišnji specijal: 70 godina FK Vardar
13.00EurosportNordijska kombinacija: Svetski kup u Italiji
13.00SOSSportski savez Srbije
13.20SOSFudbalski miks
13.25Sport klub 3Evroliga: Panatinaikos – Efes
13.30Sport klub 1ATP Uncovered
13.45Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 sportistkinja u 2017.
14.00Arenasport 2Bob i Sankanje: Altenberg, direktno
14.00Sport klub 2ATP Pune: Pare – Anderson, direktno
14.00Arenasport 3Fudbal: Sparta- Slavija
14.00Sport klub 1NBA Live
14.00Arenasport 1Novogodšnji specijal: Put Crvene zvezde u UEL
14.15Sport klub 1Evroliga: Unikaha – Valensija
14.30Arenasport 1Fudbal: Espanjol -Levante
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Novogodišnji specijal: Raul Gonzalez intervju
15.00Sport klub 3NBA Live
15.15Arenasport 4Novogodišnji specijal: Ivana Španović intervju
15.15Sport klub 3Pregled Premijer lige, vanredno kolo
15.30Eurosport 2Doha, polufinale
15.30SOSSOS kolaž
15.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
15.45Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
16.00Arenasport 3Fudbal: Selta – Barselona
16.00Sport klub 2Fudbal: Benfika – Sporting
16.15Sport klub 3Evroliga: Barselona – CSKA
16.30EurosportSkijaški skokovi: Austrija, kvalifikacije
16.30Eurosport 2Doha, polufinale
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 1Top tenis
17.00SOSSOS kolaž
17.00Arenasport 2Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
17.00Arenasport 1Košarka: MZT Skoplje – Igokea, direktno
17.30SOSLiga budućin šampiona, Beograd
17.30Arenasport 4Fudbal, najava italijanske lige
17.50Sport klub 2ATP Uncovered
18.00Arenasport 3Fudbal: Pert Glori – Adelaida
18.00Arenasport 2Košarka: Oklahoma – Oklahoma St
18.00Arenasport 4Fudbal: Kjevo – Udineze, direktno
18.00Sport klub 3Novogodišnji SK miks
18.20Sport klub 2Pregled Premijer lige, vanredno kolo
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Tur de ski: Oberstdorf, 15km slobodnim stilom
18.30EurosportFormula E: FIA šampionat u Marakešu
18.45Sport klub 3Evroliga: Fenerbahče – Baskonia, direktno
19.00Sport klub 1Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris, prenos
19.00Arenasport 1Košarka: Olimpija – Mega Bemaks, direktno
19.00SOSSvedoci istorije
19.20Sport klub 2Najava španske lige
19.30Eurosport 2Oberhof, Nemačka, sprint (m)
19.50Sport klub 2Magazin Premijer lige
20.00Arenasport 3Fudbal: Numansija – Real Madrid
20.00Arenasport 2Boks
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled španskog kupa
20.20SOSLiga budućin šampiona, Srbija
20.20Sport klub 2Najava FA kupa
20.20RTS 2Rukomet: Hrvatska – Srbija, prenos
20.30Arenasport 2Rukomet: Hrvatska – Crna Gora, direktno
20.30Eurosport 2Četiri skakaonice, Bišofshofen, 140m
20.45Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Inter, direktno
20.45Sport klub 3Evroliga: Real Madrid -Makabi, direktno
20.50SOSDa li znate
20.55Sport klub 2Fudbal: Liverpul -Everton, direktno
21.00Sport klub 1Evroliga, konferencija za medije
21.00Arenasport 1Košarka: FMP – Mornar, direktno
21.00SOSSOS mreža
21.30Sport klub 1Najbolji potezi 2017.
21.30Eurosport 2Doha, polufinale
22.00EurosportBiatlon: Svetski kup u Nemačkoj, muška štafeta
22.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Sevilja
22.15Arenasport 2Boks
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Sport klub 3Esports Balkan League
22.30Eurosport 2Četiri skakaonice, Bišofshofen, 140m
22.30SOSSOS vesti
23.00SOSZona pres
23.00Arenasport 1Fudbal: Kjevo – Udineze
23.00Sport klub 2Pregled portugalske lige, vanredno kolo
23.00Arenasport 4Poker
23.30Sport klub 1Najava španske lige
23.30Sport klub 2Evroliga: Crvena zvezda – Žalgirs
23.30EurosportReli: Eko trka Afrike, etapa 10
23.30Eurosport 2Oberhof, Nemačka, sprint (ž)
00.00Arenasport 4Košarka: Olimpija – Mega Bemaks
00.00Arenasport 3Fudbal: Pert Glori – Adelaida
00.00Arenasport 2Fudbal: Numansija – Real Madrid
00.00Sport klub 1FA kup: Liverpul – Everton
00.20Sport klub 3Najava FA kupa
00.45SOSSOS vesti
00.45Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted – Derbi
01.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Njujork Islanders, direktno
01.00SOSNoćni program
01.10Sport klub 2Fudbal: Totenhem – Vest Hem
01.45Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
01.45Sport klub 1Evroliga: Real Madrid – Makabi
02.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Boka Juniors
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.35Sport klub 3Najava španske lige
02.45Arenasport 4Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
03.00Sport klub 3NBA Action
03.00Sport klub 2Fudbal. Mančester Junajted -Derbi
03.15Arenasport 4Automoto, WRC pregled sezone
03.20Sport klub 1Profi boks – Novi Pazar
03.30Sport klub 3Evroliga: Crvena zvezda – Žalgirs
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Road Amerika, pregled
03.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: 17 Sportistkinja u 2017
04.00Arenasport 3Fudbal: Kjevo – Udineze
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Juventus
04.30Arenasport 2Rukomet: Fuše Berlin – Magdeburg
04.30Arenasport 1Fudbal: Numansija – Real Madrid
04.45Sport klub 2Evroliga: Olimpijakos – Armani
05.20Sport klub 1Novogodišnji SK miks
05.35Sport klub 3Magazin Premijer lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor  Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*