Sportski TV program – petak, 22. decembar 2017.

Sportski TV program – petak, 22. decembar 2017.

08.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – Vilaverdense
08.00Eurosport 2Kamil Stoh, neispričana priča
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
08.05Sport klub 3Fudbal: Ejup – Kajzeri
08.15Arenasport 2Hokej: Dalas – Njujork Islanders
08.30Eurosport 2Potera istorije
08.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
08.30Sport klub 1NBA Action
08.35Eurosport 2FIS svetski kup, Val Torans, snoubord
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Magazin Premijer lige
09.00EurosportFristajl skijanje: Kina
09.00Arenasport 4Fudbal: Strazbur – PSŽ
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 1Košarka: Banvit – Venecija
09.00Sport klub 1Holandski kup
09.15SOSBorilački sportovi
09.25Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Burnmut
09.30Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov
09.50Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Melburn siti, direktno
10.00Sport klub 3Evroliga: Real Madrid – Barselona
10.00Arenasport 2Bob i Sankanje, direktno
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 1La liga magazin
11.00Arenasport 1Fudbal: Ren – Marsej
11.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSDa li znate
11.25Sport klub 2Evroliga: Unikaha -Himki
11.30Eurosport 2Anesi Le Gran Bornan, Francuska, sprint
11.30Sport klub 3Ragbi čelendž: Po – Agen
12.00Arenasport 4Košarka: Zelena Gora – Aris
12.00Arenasport 2Bob i Sankanje, direktno
12.00EurosportSnobuord: Đervinija, prenos
12.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
12.15Eurosport 2FIFA fudbal magazin
12.45Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov
12.45SOSSOS vesti
12.50Arenasport 2Automoto, WRC, pregled sezone
13.00Sport klub 2F1H2O, UAE, trka, direktno
13.00SOSSećanja
13.00Sport klub 1Magazin Premijer lige
13.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – Torino
13.15Sport klub 3NFL Gameday
13.30Sport klub 1NBA Live
13.45Arenasport 4Fudbal: Flamengo – Independiente
13.45Arenasport 3Fudbal: Porto – Vitoria Gimaraeš
13.45Sport klub 3Fudbal: Spartak – CSKA
14.00Sport klub 2Evroliga: Real Madrid – Barselona
14.00Arenasport 2Bob i Sankanje, direktno
15.00Arenasport 2Great sporting momments
15.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
15.15SOSSOS kolaž
15.30Sport klub 1Indijska liga, prenos
15.30Arenasport 2Bob i Sankanje, direktno
15.30Arenasport 3Clubland
15.40Sport klub 3Evroliga: Fenerbahče – Žalgiris
15.40Sport klub 2NBA Live
15.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
15.50Sport klub 2NFL: Indijanapolis – Denvir
16.00Arenasport 3Fudbal. Strazbur – PSŽ
16.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Boks
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
17.00Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
17.00Arenasport 2Boks: Povetkin – Hamer, direktno
17.10Sport klub 3NBA Live
17.15SOSFudbal
17.20Sport klub 3Kup Italije, osmina finala – najbolja utakmica
18.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Lokomotiva, direktno
18.00Arenasport 1Košarka: Zadar – Budućnost, direktno
18.00Sport klub 1Evroliga: CSKA – Himki, prenos
18.00Arenasport 4Košarka: Beovuk – Dunav, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 2Evroliga: Efes – Baskonija, direktno
19.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
19.05SOSSOS kolaž
19.10Sport klub 3Pregled holandske lige – vanredno kolo
19.40EurosportSki skokovi
19.45EurosportAlpsko skijanje. Italija
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
20.00Arenasport 1Košarka: Igokea – Petrol Olimpija, direktno
20.00RTS 2Izbor sportiste godine, prenos
20.15Sport klub 3Evroliga. Panatinaikos – Armani, direktno
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.25Sport klub 2NBA Live
20.30Eurosport 2Menhengladbah – Hamburger
20.45Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Liverpul, prenos
20.45Sport klub 2Fudbal: Šefild V. – Vulvs, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Monako
21.00Arenasport 2Hokej: Vašington – Boston
21.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
21.00SOSFudbal
21.45EurosportSnoburd: Đervinija
22.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.05Sport klub 3NFL: Indijanapolis – Denvir
22.20EurosportFristajl skijanje: Italija
22.25Eurosport 2Vesti
22.30SOSSOS vesti
22.30Eurosport 2EP u malim bazenima, Kopenhagen
22.30Arenasport 1FIFA fudbal
22.45Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
22.45Sport klub 2Evroliga: CSKA – Makabi
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Boks
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSOS kolaž
23.25EurosportVesti
23.30EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
23.30Arenasport 1Rukomet: Leven – Fuše Berlin
23.30Eurosport 2Potera istorije
23.35Eurosport 2Val Gardena, Italija, super G
00.00Arenasport 2Fudbal: Porto – Vitoria Gimaraeš
00.00Arenasport 4Košarka: Zadar – Budućnost
00.20Sport klub 2Indijska liga: Kerala – Nortist Junajted
00.25Sport klub 1Španska liga, specijal
00.30Arenasport 3Fudbal: Čukarički – Rad
00.30Sport klub 3Esports Balkans League – League of Legends
00.45SOSSOS vesti
00.45EurosportFristajl skijanje: Italija
01.00Arenasport 1Hokej: Los Anđeles – Njujork Rendžers, direktno
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 1Najava Premijer lige
01.45Arenasport 4Fudbal: Flamengo – Independiente
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05Sport klub 2Fudbal: Kristal Palas – Votford
02.15Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Melburn siti
02.20Sport klub 3Evroliga: Valensija – Crvena zvezda
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Spilberg
03.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
03.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
03.55Sport klub 3NBA Action
03.55Sport klub 2Evroliga: Panatinaikos – Armani
04.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
04.00Arenasport 1Fudbal, najava kola francuske lige
04.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
04.20Sport klub 3Fudbal: Hereford – Flitvud
04.30Arenasport 1Fudbal: Slaven – Lokomotiva
04.30Arenasport 2Rukomet: Gorenje – Vardar
05.30Sport klub 2Ragbi: Ulster – Harlekins

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*