Sportski TV program – ponedeljak, 01. januar 2018.

Sportski TV program – ponedeljak, 01. januar 2018.

07.00Eurosport 2Destinacija Pjongčang
07.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
07.00Sport klub 3Fudba: Bernsli – Reding
07.30Arenasport 4Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, finale MLB
07.30Eurosport 2Četiri skakaonice: Garmiš Partenkirhen
08.00Arenasport 3Fudbal: Španija – Nemačka, U21
08.00Sport klub 1Vesti
08.20Arenasport 2Dokumentarni film
08.30Eurosport 2Pert, Australija: Australija – Kanada
08.30Sport klub 1Aleksandar Đorđević
08.45Sport klub 3Trans vorld sport
09.00SOSSOS mreža
09.00Arenasport 1Odbojka (ž): Srbija – Holandija, finale EP
09.30Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Lester
09.30Eurosport 2Brizbejn, Australija
09.40Arenasport 2Dokumentarni film
09.45Sport klub 2Odbojka: Padova – Peruđa
10.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Sautempton
10.00Sport klub 1Košarka: Vašington – Čikago
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Eurosport 2Pert, Australija: Belgija – Nemačka
10.30EurosportSkijaško trčanje – Švajcarska, 10 km
10.40Arenasport 2Dokumentarni film
10.50SOSDa li znate
11.00Arenasport 1Novogodišnji specijal. Stojanče Stoilov intervju
11.00Arenasport 4Novogodišnji specijal
11.15Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Stouk
11.15SOSTotal soker
11.30Sport klub 2VTA Brizbejn, direktno
11.30Arenasport 1Rukomet. Vardar – PSŽ
11.45Sport klub 1NBA specijal
12.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Gran Kanaria
12.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Juventus
12.20Arenasport 2Dokumentarni film
12.30Eurosport 2Pert, Australija: Belgija – Nemačka
12.45EurosportSkijaško trčanje – Švajcarska: Tur de ski
12.45Sport klub 1Novogodišnji SK miks
13.00SOSSećanja
13.15Sport klub 3Košarka: Efes – Darušafaka
13.15Arenasport 1Novogodišnji specijal, rukometaši Vardara
13.20Sport klub 2NFL: Tenesi – Džeksonvil
13.30Sport klub 1Fudbal: Brajton – Bornmut, prenos
13.45Arenasport 1Fudbal: Partizan – Jang Bojs
14.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 1. kolo
14.00Arenasport 4Novogodišnji specijal
14.20Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.45Sport klub 3NBA Live
15.00Arenasport 4Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
15.00Sport klub 3FED kup, best of
15.15SOSObjektiv
15.30Eurosport 2Doha, Katar
15.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: Milorad Vučelić, intervju
15.40Sport klub 2NBA Live
15.50Arenasport 2Dokumentarni film
16.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 2. kolo
16.00Sport klub 3Fudbal: Bolton – Hal, direktno
16.00Sport klub 1Fudbal: Bernli – Liverpul, prenos
16.00Sport klub 2Fudbal: Lids – Notingem Forest, direktno
16.00EurosportAlpsko skijanje – Norveška, Svetski kup, prenos
16.15Arenasport 4Ragbi: Lenster – Konaht, direktno
16.30Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Keln
16.30SOSSOS vesti
17.05SOSSOS bubamara
17.10Arenasport 2Dokumentarni film
18.00SOSFudbalski miks
18.00Sport klub 2Tenis, Mubdala – finale: Bautista Agut – Anderson
18.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 3. kolo
18.00Sport klub 3Košarka: Giresun- Trabzon
18.15Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Partizan
18.30Arenasport 1Novogodišnji specijal, Vladan Milojević, intervju
18.30Arenasport 2Dokumentarni film
18.30Sport klub 1Fudbal: Everton – Mančester Junajted, prenos
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Hokej: Njujork Rendžers – Bafalo, direktno
19.05SOSFudbalski miks
19.30Sport klub 3Košarka: Vašington – Čikago
19.45Sport klub 2La liga 2017, best of
19.55EurosportVesti
20.00Arenasport 2Dokumentarni film
20.00Arenasport 4Novogodišnji specijal
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 4. kolo
20.00SOSCrna tačka
20.30Arenasport 4Novogodišnji specijal
20.45Sport klub 2Pregled Evrolige
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.00Arenasport 4Novogodišnji specijal
21.00Arenasport 2Odbojka (ž): Srbija – Holandija, finale EP
21.15Sport klub 3Odbojka: Padova – Peruđa
21.30Arenasport 4Novogodišnji specijal
21.30EurosportSki skokovi: Nemačka, Svetski kup
21.30Sport klub 1250 stepenika, dokumentarni film
21.30Sport klub 2Fudbal: Stouk – Njukasl
21.30Eurosport 2Brizbejn, Australija
22.00Arenasport 1Novogodšinji specijal. Ivana Španović, intervju
22.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
22.00Arenasport 3Fudbal. Liga šampiona, 5. kolo
22.30SOSSOS vesti
22.30Arenasport 1Novogodšinji specijal: Damir Džumhur, intervju
22.50SOSDa li znate
22.55Eurosport 2Vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 2Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
23.00Sport klub 3Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
23.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
23.00Eurosport 2Oslo, Norvečka: Paralelni veleslalom
23.05SOSSOS koš, uživo
23.25EurosportVesti
23.25Sport klub 2Pregled Premijer lige
23.30EurosportSkijaško trčanje – Švajcarska: Tur de ski
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 6. kolo
00.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
00.00Arenasport 4Novogodišnji specijal
00.20Sport klub 2Fudbal: Lester – Hadersfild
00.30Arenasport 4Novogodišnji specijal
00.30Arenasport 2Rukomet (ž): Gjori – Vardar
00.45Sport klub 3Novogodišnji SK miks
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportSkijaško trčanje – Švajcarska: Tur de ski
01.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
01.00Arenasport 4Košarka: Gonzaga – Nort Karolina, finale
01.15Sport klub 3Fudbal: Barnli – Liverpul
02.00Arenasport 3Fudbal: PAOK – AEK
02.00Arenasport 1Fudbal: RealMadrid – Mančester Junajted
02.10Sport klub 2Palakanestro: Ređo Emilija – Kantu
03.00Arenasport 4Vaterpolo: Jug – Jadran Carine
03.00Sport klub 3Fudbal: Kristal Palas – Mančester Siti
03.00Arenasport 2Hokej: Švedska – Kanada
03.45Sport klub 2Fudbal: Brajton – Burnemut
04.00Arenasport 4Fudbal: Lanus – Gremio
04.00Arenasport 3Fudbal: Angers – PSŽ
04.00Arenasport 1Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, finale MLB
04.45Sport klub 3Indijska liga. Kolkata – Goa
05.30Arenasport 2Ragbi: Munster – Skarlets
05.30Sport klub 2Košarka: Efes – Darušafaka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*