Sportski TV program – nedelja, 07. januar 2018.

Sportski TV program – nedelja, 07. januar 2018.

07.00Arenasport 1Fudbal: Kaljari – Juventus
07.00Eurosport 2Sidnej, 1. dan
07.00Sport klub 2Fudbal: Las Palmas – Eibar
07.00Sport klub 3NBA Action
07.30N1Sport klub info
07.30Sport klub 3VTA Premijer Brizbejn: Sasnovič – Svitolina, finale
07.30Sport klub 1Novogodišnji SK miks
07.45Arenasport 2Novogodišnji specijal: Ivana Španović, intervju
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17. sportistkinja u 2017.
08.00Arenasport 3Fudbal: Numansija – Real Madrid
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Njujork Islanders
08.30Sport klub 1Fudbal: Atletiko Madrid – Hetafe
08.45Sport klub 2Fudbal: Flitvud – Lester
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Melburn Siti -Velington
09.00Arenasport 1Košarka: MZT Skoplje – Igokea
09.00Eurosport 2Brizbejn, polufinale
09.05SOSObjektiv
09.10Sport klub 3Košarka: LA Klipers – Golden Stejt
09.25HRT 2Kranjska Gora, Slovenija, slalom
10.00Eurosport 2Brizbejn, finale
10.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Sevilja
10.00Arenasport 2Boks
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30Arenasport 1Fudbal: Milan – Krotone
10.30Sport klub 1Car Fashion
10.30EurosportAlpsko skijanje – Švajcarska, veleslalom
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Betis
11.00Sport klub 3Košarka: Darušafaka – Giresun, direktno
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Na današnji dan
11.05SOSPuls života
11.15Sport klub 1Pregled Evrolige
11.50Sport klub 3Odbojka: Monca – Modena
12.00Eurosport 2Maribor, slalom, 2. vožnja (ž)
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Cibona
12.00Arenasport 2Hokej: Edmonton – Dalas
12.00Sport klub 1Fudbal: Leganes – Sosijedad, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal: Nansi – Olimpik Lion
12.10HRT 2Kranjska Gora, Slovenija, slalom
12.25Sport klub 2NFL: Kanzas Siti – Tenesi
12.30Arenasport 1Košarka: Saragosa – Estudiantes, direktno
12.50Sport klub 3Novogodišnji SK miks
13.00EurosportNordijska kombinacija: Svetski kup u Estoniji, sprint, ekipno
13.00SOSObjektiv
13.15Sport klub 3Košarka: Gaziantep – Efes, direktno
13.15Eurosport 2Tur de Ski, Val di Fijeme, 9 km slobodan stil
13.45Arenasport 4Novogodišnji specijal: PUt Partizana u UEL
13.50Arenasport 2Bob i Sankanje, Altenberg direktno
13.50Sport klub 1Košarka: LA Klipers – Golden Stejt
14.00Arenasport 3Fudbal, U21: Španija – Nemačka
14.15Arenasport 1Fudbal: Marsej – Valensijens, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.50Arenasport 2Novogodišnji specijal:Damir Džumhur, intervju
15.00Sport klub 2Fudbal: Šreusberi – Vest Hem, direktno
15.05Sport klub 3Pregled Evrolige
15.15SOSFudbalski miks
15.15Eurosport 2Brizbejn, finale
15.20Arenasport 2Bob i Sankanje, Altenberg direktno
15.45Sport klub 3Na današnji dan
16.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Nica
16.00EurosportSkijaško trčanje – Italija, 9 km slobodnim stilom (ž)
16.00Sport klub 3Fudbal: Albasete – Tenerife, direktno
16.00Arenasport 4Fudbal: Spal – Lacio
16.15Arenasport 1Dokumentarni film: Džordž Best
16.15Sport klub 1Fudbal: Barselona – Levante, direktno
16.20Arenasport 2Košarka: Partizan – Zadar
16.30SOSSOS vesti
16.45SOSDa li znate
16.45Eurosport 2Kenigze, Nemačka, 2. vožnja (m)
17.00Sport klub 2Fudbal: Notingem Forest – Arsenal, direktno
17.05SOSObjektiv
17.15Eurosport 2Kenigze, Nemačka, timska štafeta
17.30HRT 2Medveščak – Red Bul
17.55Sport klub 3Car Fashion
18.00Arenasport 2Ragbi: Lenster – Ulster
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Inter
18.00Arenasport 4Hokej: Edmonton – Dalas
18.00Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafeta (m)
18.00Arenasport 1Novogodišnji specijal: 18 događaja 2018.
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Košarka: Baskonia – Valensija, direktno
18.30Sport klub 3Fudbal: Atletik Bilbao – Alaves, direktno
18.30Sport klub 1Fudbal: Viljareal – Deportivo, direktno
18.45Eurosport 2Doha, Katar, finale
19.00SOSSećanja
19.05Sport klub 2NFL: Džeksonvil – Bafalo, direktno
19.45Eurosport 2Brizbejn, Australija, finale
20.00Arenasport 3Fudbla: Pert Glori – Adelaida
20.00Arenasport 2Hokej: Olimpija – Jesenice
20.00Arenasport 4Fudbal: Roma – Atalanta
20.00SOSSOS kolaž
20.05EurosportBiatlon: Svetski kup u Nemačkoj, muška štafeta
20.25Sport klub 3NBA Live
20.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: Put Crvene zvezde u UEL
20.35Sport klub 3Trans vorld sport
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 1Fudbal: Selta – Real Madrid, direktno
21.00SOSTotal soker
21.00Arenasport 1Fudbal: Ren – PSŽ, direktno
21.10Eurosport 2Vesti
21.15Eurosport 2Destinacija Pjongčang
21.30Sport klub 3Košarka: Majami – Juta, direktno
21.45Eurosport 2Maribor, slalom, 2. vožnja (ž)
22.00EurosportTenis: ATP Turnir u Brizbejnu, finale
22.00Arenasport 2Tekvondo, gren slem
22.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
22.00Arenasport 4Košarka: Minesota – Indijana
22.20Sport klub 2Novogodi
22.30Eurosport 2Evropsko prvenstvo, Kolomna, Rusija, 3. dan
22.35Sport klub 1Novogodišnji SK miks
22.40Sport klub 2NFL: Nju Orleans – Karolina, direktno
22.45SOSSportski dnevnik
23.00EurosportReli Dakar, etapa 2
23.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Inter
23.00Sport klub 1Vesti
23.15SOSObjektiv
23.30Sport klub 1Košarka: Majami – Juta
23.45Arenasport 4Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik, intervju
00.05Sport klub 3Fudbal: Barselona – Levante
00.15EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 1Košarka: CSKA – Lokomotiva
01.40Sport klub 2Novogodišnji SK miks
02.05Sport klub 2Car Fashion
02.30Sport klub 2Fudbal: Atletik Bilbao – Alaves
03.00Sport klub 1VTA Premijer Sidnej, direktno
03.25Sport klub 3Novogodišnji SK miks
03.45Sport klub 3Fudbal: Notingem Forest – Arsenal
04.15Sport klub 2Fudbal: Moreirense – Benfika
05.30Sport klub 3Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.