Sportski TV program – nedelja, 24. decembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 24. decembar 2017.

08.00EurosportOI: Olimpijski rekordi
08.00Arenasport 3Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
08.00Arenasport 4FIFA fudbal
08.10Sport klub 1Fudbal: Everton – Čelzi
08.15Arenasport 2Hokej: Filadelfija – Bafalo
08.15Eurosport 2London, best of
08.30Sport klub 3Fudbal: Valensija – Viljareal
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled engleskog kupa
08.35Sport klub 2Fudbal: Lester – Mančester Junajted
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 1Vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Kaljari – Fiorentina
09.00SOSSOS mreža
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Zadar
09.15EurosportBiatlon: Švedska
09.45Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Šefild, finale
10.00SOSFudbalski miks
10.00Arenasport 2Boks: DeGale – Truax
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Barselona
10.10Sport klub 1Fudbal: Real Madrid – Barselona
10.25Sport klub 3Ekstremno jedrenje, Los Kabos, pregled
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 2KHL: Peking Red Star – Spartak, direktno
10.45Eurosport 2Noć skokova
11.00EurosportBiatlon: Austrija
11.00Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Usak, direktno
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Ragbi: Konaht – Ulster
11.00SOSPuls života
11.45Eurosport 2Klasici, best of
12.00Sport klub 1Fudbal: Karabuk – Trabzon, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Igokea
12.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
12.00Arenasport 2Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
12.00EurosportBiatlon: Francuska
12.00SOSTotal soker
12.45Eurosport 2Điro D’Italija, best of
12.50Sport klub 3NFL: Grin Bej – Minesota
12.50Sport klub 2Pregled Evrokupa
13.00EurosportOI: Kuća slavnih Peking 2008.
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal: Lacio – Krotone
13.25Sport klub 2Pregled Evrolige
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
13.45Eurosport 2Tur de Frans, best of
13.45Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
13.55Sport klub 1Car Fashion
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.10Sport klub 2Trans vorld sport
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Fudbal: Ajaks – Viljem Drugi, direktno
14.45Eurosport 2Vuelta, best of
15.00EurosportOI: Tehnička trka
15.00Sport klub 2Košarka: Bujukčekmeče – Giresun, direktno
15.00SOSLiga budućih šampiona
15.00Arenasport 1Fudbal: Standard Liijež – STVV
15.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Roma
15.15Sport klub 3Odbojka (ž): Ol star: Italija – Svet
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Long bič, pregled
15.30Arenasport 3Clubland
15.45Eurosport 2Watts
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Ren
16.25Sport klub 1NBA Live
16.30Arenasport 2Rukomet: Hanover – Lemgo
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 1Fudbal: Fejnord -Roda, direktno
16.50SOSAforizmi o sportu
16.55Sport klub 3NBA Action
16.55RTS 2Rukomet: Metaloplastika – Crvena zvezda, prenos
16.55Sport klub 2Car Fashion
17.00Arenasport 4Vaterpolo: Jadran Carine – Pro Reko
17.00SOSFudbalski miks
17.00Arenasport 1Košarka: Olimpija – Cibona
17.30Sport klub 3Košarka: Karšijaka – Bešiktaš, direktno
17.30EurosportSkijaški skokovi: Poljska
17.30Sport klub 2Fudbal: Galatasaraj – Goztepe, direktno
17.45Eurosport 2Watts
18.00Arenasport 4Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
18.00Arenasport 2Ragbi: Edinburg – Glazgov
18.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Sampdorija
18.30SOSSOS vesti
18.35Sport klub 1Vesti
18.45Eurosport 2Watts
19.00Sport klub 1NFL: Nju Orleans -Atlanta, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Fuenlabrada – Tenerife
19.00SOSSećanja
19.20Sport klub 3Košarka: Toronto – Filadelfija
19.30Sport klub 2Fudbal: Ajaks – Viljem Drugi
19.45Arenasport 2Great sporting momments
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
20.00Arenasport 4Fudbal: Melburn Siti – Melburn Viktori
20.00SOSSOS kolaž
20.15Arenasport 2Košarka: Budućnost – Igokea
20.30EurosportOI: Budući heroji
20.45SOSSOS vesti
20.45Eurosport 2Watts
21.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Roma
21.00SOSFudbalski miks
21.10Sport klub 3Car Fashion
21.15Sport klub 2NBA live
21.30Sport klub 2Košarka: Fenerbahče -Usak
21.35Sport klub 3Ekstremni svet sporta
21.45Eurosport 2Watts
22,45Eurosport 2Watts
22.00Arenasport 2Boks: Povetkin – Ham
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Napoli
22.00Arenasport 4Ragbi: Konaht – Ulster
22.05Sport klub 3NFL: San Francisko – Džeksonvil, direktno
22.25Sport klub 1NFL: Dalas – Sijetl, direktno
22.30EurosportOI: Neobični momenti
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00SOSSOS vesti
23.05Sport klub 2Fudbal: Fejnord – Roda
23.15SOSSOS kolaž
23.30Arenasport 1Fudbal: Napoli – Sampdorija
23.30EurosportSkijaški skokovi: Nemačka
23.45Eurosport 2Watts
00.00SOSLiga budućih šampiona
00.25SOSSOS mreža
00.30EurosportSkijaški skokovi: Švajcarska
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 2Košarka: Karšijaka – Bešiktaš
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 3SK miks
01.15Sport klub 1Pregled Evrolige
01.25Sport klub 3Fudbal: Ajaks – Viljem Drugi
01.55Sport klub 1Pregled Evrokupa
02.10RTS 2Rukomet: Metaloplastika – Crvena zvezda, r.
02.20Sport klub 1NFL: Nju Ingland – Bafalo
02.30Sport klub 2Fudbal: Karabuk – Trabzon
03.10Sport klub 3Fudbal: Barnli – Totenhem
03.29RTS 2Fudbal, FIFA magazin
04.15Sport klub 2Tenis, Tajland, finale
04.40Sport klub 1KHL: Peking Red Star – Spartak
05.00Sport klub 3Fudbal: Svonsi – Kristal Palas
05.50Sport klub 2SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.