Sportski TV program – petak, 05. januar 2018.

Sportski TV program – petak, 05. januar 2018.

07.00Eurosport 2Klasici, best of
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Rukomet: Gepingen – Hutenberg
07.45Sport klub 3Pregled španske lige
07.45Arenasport 2Great sporting momments
07.50Sport klub 2Fudbal: Votford – Lester
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Eurosport 2Điro D’Italija, best of
08.00Arenasport 4Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
08.00Arenasport 3Fudbal: Sasuolo – Inter
08.15Arenasport 2Hokej: Vašington – Njujork Rendžers
08.45Sport klub 3Tenis, Mubadala
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: NCAA liga
09.00SOSFizioterapija
09.00Eurosport 2Tur de Frans, best of
09.10SOSBorilački sportovi
09.45Sport klub 2Evrokup: Ulm – Trentino
09.50Arenasport 3Fudbal: Melburn Viktori – Njukasl Džets
09.50Sport klub 1Novogodišnji SK miks
10.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
10.00Eurosport 2Vuelta, best of
10.00Arenasport 2boks
10.15Sport klub 1Magazin Premijer lige
10.20Sport klub 3Odbojka. Trentino – Monca
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
10.30SOSSOS vesti
11.00Eurosport 2Melburn, best of
11.00Arenasport 1Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 4Poker
11.15Sport klub 2Best of, Dejvis kup 2017
11.15SOSSOS mreža
11.40Sport klub 1SK miks
12.00Arenasport 3Fudbal: Kaljari – Fiorentina
12.00Arenasport 4Košarka: Vršac – Split
12.00Arenasport 2Hokej: Boston – Vašington
12.15Sport klub 2NBA specijal
12.45SOSSOS vesti
12.45Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
13.00EurosportBiatlon – Svetski kup u Nemačkoj, sprint
13.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Ren
13.00Sport klub 3NFL Gameday
13.00Eurosport 2Njujork, best of
13.00SOSSećanja
13.30RTS 2Film: „Oktopusi“
13.30Sport klub 1ATP Uncovered
13.30Sport klub 3KHL: Sibir -Bars, direktno
13.35Sport klub 2Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
13.45Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
13.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
14.00Eurosport 2London, best of
14.00Arenasport 2Great sporting momments
14.15Sport klub 1Evroliga: Malaga – Valensija
14.15Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
14.30Sport klub 1NBA Live
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45Arenasport 4Globe Soocer Awards
15.00Arenasport 1Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500, pregled
15.30Eurosport 2Điro D’Italija, best of
15.30Sport klub 2Indijska liga: Mumbaj Siti – Delhi, direktno
15.45Sport klub 3Na današnji dan
16.00Sport klub 3Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid
16.00Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Gent
16.15Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
16.30Eurosport 2Tur de Frans, best of
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Hanover
16.45Sport klub 1Top tenis
17.00Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
17.15SOSFudbal, najava kola
17.25Sport klub 2Magazin Premijer lige
17.30Arenasport 1Fudbal: Merlburn Viktori -Njukasl Džets
17.30SOSLiga budućin šampiona, Beograd
17.30Eurosport 2Vuelta, best of
17.40Sport klub 3NBA Live
17.55RTS 2Rukomet: Srbija – Makedonija, prenos
17.55Sport klub 3Pregled Championship – vanredno kolo
18.00Sport klub 2Evroliga: Himki – Barselona, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Roma
18.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga
18.15EurosportBiatlon – Svetski kup u Nemačkoj, sprint
18.15Arenasport 4Hokej: Boston – Vašington
18.25Sport klub 3PL Match Pack
18.30Eurosport 2Četiri skakaonice, Oberstdorf, 137 m skakaonica
18.30SOSSOS vesti
18.55Sport klub 3Džudo vorld masters, St Peterburg, pregled
19.00Sport klub 1Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris, prenos
19.00SOSSvedoci istorije
19.25Sport klub 3Pregled Premijer lige, vanredno kolo
19.30Eurosport 2Budimpešta, Mađarska
19.45Arenasport 2Boks
19.55Sport klub 2NBA Live
20.00EurosportTenis: Hopman kup, Pert, dan 7
20.00Arenasport 3Fudbal: Kaen – Guingamp
20.00Arenasport 1Košarka. Zadar – MZT Skoplje, direktno
20.05Sport klub 2NBA Action
20.15Arenasport 2Hokej: Kalgari – San Hoze
20.15Arenasport 4Fudbal, najava italijanske lige
20.20SOSLiga budućin šampiona, Srbija
20.30Eurosport 2London, best of
20.30Sport klub 3Evroliga. Baskonija – CSKA, direktno
20.45Sport klub 2Fudbal: Kardif – Preston, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Krotone – Napoli, direktno
20.50SOSDa li znate
21.00SOSSOS mreža
21.00Sport klub 1Evroliga, konferencija za medije
21.25EurosportVesti
21.30EurosportSki skokovi: Austrija, kvalifikacije
21.30Sport klub 1Najbolji potezi 2017.
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Borusija Dortmund
22.00Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2Noć skokova: Oberhauzen, Nemačka
22.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
22.20Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Barselona
22.30Arenasport 1FIFA fudbal
22.30SOSSOS vesti
22.45Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
22.45Sport klub 2Najava Premijer lige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 224 časa Le Mana, Francuska, best of
23.00SOSZona pres
23.00Arenasport 4Poker
23.15Sport klub 2Pregled Premijer lige, vanredno kolo
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Krotone – Napoli
23.30Sport klub 1Najava španske lige
23.30EurosportReli. Eko trka Afrike, etapa 4
00.00Arenasport 2Fudbal: Anderleht – Gent
00.00Sport klub 1FA kup: Liverpul – Everton
00.00Arenasport 3Fudbal: Melburn Viktori – Njukasl Džets
00.00Arenasport 4Košarka, NCAA liga
00.15Sport klub 2Evroliga: Armani – Crvena zvezda
00.25EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
00.40Sport klub 3Esports Balkan League – league of Legends
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Hokej: Njujork Rendžers – Detroit, direktno
01.45Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
01.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
01.50Sport klub 2KHL: Sibir – Baris
02.00Sport klub 3Najava Premijer lige
02.15Arenasport 4FIFA fudbal
02.25Sport klub 3Indijska liga: Mumbaj Siti – Delhi
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.15Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Detroit, pregled
03.40Sport klub 2Evroliga. Baskonija – CSKA
04.00Arenasport 3Fudbal: Kortrijk – Standard Lijež
04.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
04.15Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Real Madrid
04.30Arenasport 1Fudbal: Melburn Viktori – Njukasl Džets
04.30Arenasport 2Rukomet: Fuše Berllin – Magdeburg
04.40RTS 2Rukomet: Srbija – Makedonija, snimak
05.00Sport klub 3Premijer liga, najbolja utakmica vanrednog kola
05.15Sport klub 2NBA: Vašington – Hjuston

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.