Sportski TV program – petak, 15. decembar 2017.

Sportski TV program – petak, 15. decembar 2017.

08.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Sutjeska
08.00Arenasport 4Fudbal: Šahtjor – Mančester Siti
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Košarka: Bešiktaš – Nantere
08.25Sport klub 2Fudbal: Barselona – Sporting
08.30Sport klub 1NBA Action
08.30Eurosport 2Nižnji Tagil, Rusija, 134m skakaonica
08.30Sport klub 3Svet sporta magazin
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Fudbal: Liverpul – Vest Bromvič
09.00Sport klub 3Na današnji dan
09.00Arenasport 1Košarka: Bosna Rojal – Krka
09.00SOSFizioterapija
09.15Sport klub 3NFL Gameday
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Eurosport 2UK šampionat, Jork, osmina finala
09.30EurosportBiatlon: Francuska
09.50Sport klub 3Odbojka: Fenerbahče – Roselar
10.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
10.00Arenasport 3Fudbal: Lajpcig -Bešiktaš
10.00Arenasport 2Bob, direktno
10.15Sport klub 2Ekstremni svet sporta
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportFristajl skijanje: Austrija
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
11.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola brazilske lige
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 2Košarka, magazin ABA lige
11.15Eurosport 2Kamil Stoh, neispričana priča
11.15SOSSOS mreža
11.15Sport klub 3Fudbal: Đirona -Alaves
11.30Arenasport 1FIFA fudbal
11.45Eurosport 2Titize-Nojštat, Nemačka,142 m skakaonica
12.00Arenasport 2Bob, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal: Zorja – Atletik Klub
12.00EurosportAlpsko skijanje: Austrija
12.00Arenasport 4Košarka: Vašington – Kanzas
12.00Arenasport 1Fudbal: Bajern – PSŽ
12.30Sport klub 1Kup Italije, osmina finala
12.30Sport klub 2F1H2O, Abu Dabi, trka, direktno
12.30Arenasport 2Dokumentarni film
12.45SOSSOS vesti
13.00Eurosport 2UK šampionat, Jork, osmina finala
13.00SOSSećanja
13.25Sport klub 3Ragbi: Tuluz – Lion
13.30Arenasport 2Bob, direktno
13.45Sport klub 2Evroliga: Baskonija – Unikaha
13.45Arenasport 4Hokej: Kolorado – Tampa Bej
13.45Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
14.00Arenasport 1Fudbal: Dinamo Kijev – Partizan
14.00Eurosport 2UK šampionat, Jork, četvrtfinale
14.15Sport klub 1NBA Live
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1NBA Inside Stuff
14.30Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
15.05Sport klub 3Ekstremni svet sporta
15.15SOSSOS kolaž
15.20Arenasport 2Bob, direktno
15.25Sport klub 2NFL: Atlanta – Nju Orleans
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1Indijska liga, prenos
15.35Sport klub 3NBA Action
15.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
16.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
16.00Sport klub 3NBA Live
16.00Arenasport 3Fudbal, Kopa Sudamerikana, finale
16.10Sport klub 3Evroliga: Žalgiris – Panatinaikos
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Sporting
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Minden – Hanover
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00EurosportSki skokovi
17.00Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Spartak, direktno
17.15SOSFudbal, najava kola
17.20RTS 2Rukomet (ž): SP, 1. polufinale, prenos
17.30Eurosport 2Titize-Nojštaat, Nemačka,142 m skakaonica
17.45Sport klub 3Na današnji dan
18.00Eurosport 2Val Torans, Francuska, Ski kros
18.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Cibalija, direktno
18.00Arenasport 4Košarka: Metalac – Spartak, direktno
18.00Arenasport 2Dokumentarni film
18.00Sport klub 3Odbojka: Kasteljana Grote – Sora, direktno
18.00Sport klub 2Fudbal: Bursa – Fenerbahče, direktno
18.20EurosportAlpsko skijanje: Italija
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Evroliga: CSKA – Makabi, preno
18.50SOSAforizmi u sportu
19.00EurosportSkijaški skokovi: Švajcarska
19.00Eurosport 2Titize-Nojštat, Nemačka,142 m skakaonica
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 2Vaterpolo: Steaua Bukurešt – Jadran Carine, direktno
19.45EurosportSnuker: Glazgov
19.55Sport klub 3Najava španske lige
20.00Sport klub 2Evroliga: Olimpijakos – Real Madrid, direktno
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00Arenasport 1Košarka: Zadar – Petrol Olimpija, direktno
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.15Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
20.20RTS 2Rukomet (ž): SP, 2. polufinale, prenos
20.25Eurosport 2Vesti
20.25Sport klub 3Pregled japanske lige
20.30Eurosport 2Štutgart – Bajer Leverkuzen
20.30Sport klub 1Evroliga: Valensija – Crvena zvezda, prenos
20.30Arenasport 4Fudbal: Beveren – Standard Lijež, direktno
20.45Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
20.45Arenasport 3Fudbal: Bordo – Strazbur, direktno
21.00Arenasport 2Hokej: Kolorado – Tampa Bej
21.00Sport klub 3Evroliga: Barselona – Fenerbahče, direktno
21.00SOSFudbal, najava kola
22.00Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00Sport klub 2Najava španske lige
22.30Arenasport 1FIFA fudbal
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Kamil Stoh, neispričana priča
22.30Sport klub 2PL Match Pack
22.30Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
22.45Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Spartak Moskva
22.50Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Boks
23.00Eurosport 2Trke dronova
23.00Sport klub 2Evroliga: Crvena zvezda – Efes
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSOS kolaž
23.30Sport klub 1Najava španske lige
23.30Arenasport 1Rukomet: Minden – Hanover
23.55EurosportVesti
00.00EurosportBiatlon: Austrija
00.00Arenasport 4Košarka. Zadar – Petrol Olimpija
00.00Sport klub 1Najava Premijer lige
00.00Arenasport 2Fudbal: Crvena zvezda – Keln
00.30Arenasport 3Fudbal. Voždovac – Spartak
00.35Sport klub 3Esports Balkans League – League of Legends
00.40Sport klub 2Fudbal: Šefild Junajted – Bristol Siti
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Hokej: Njujork Rendžers – Vašington, direktno
01.30EurosportFristajl skijanje: Austrija
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola brazilske lige
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Boks
02.15Arenasport 3Fudbal: Beveren – Standard Lijež
02.25Sport klub 3F1H2O, Abu Dabi, trka
02.25Sport klub 2Odbojka: Kasteljana Grote – Sora
02.30EurosportSki skokovi
02.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
03.15Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
03.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
03.30Arenasport 2Automoto, Španija
03.40Sport klub 3Evroliga: Crvena zvezda – Efes
04.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Strazbur
04.00Arenasport 1Fudbal, najava kola francuske lige
04.05Sport klub 2NFL Gameday
04.15Arenasport 4Fudbal: Fejnord – Napoli
04.30Arenasport 2Rukomet: Celje – Metalurg
04.30Sport klub 2Ragbi: Glazgov – Monpelje
04.30Arenasport 1Fudbal: Inter – Cibalija
05.15Sport klub 3Fudbal: Bajern – PSŽ

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.