Sportski TV program – ponedeljak, 08. januar 2018.

Sportski TV program – ponedeljak, 08. januar 2018.

07.00Sport klub 1VTA Premijer Sidnej, direktno
07.30Eurosport 2Adelboden, Švajcarska, slalom
07.30Arenasport 1Rukomet: Hanover – Magdeburg
07.35Sport klub 3Fudbal: Porto – Gimaraeš
07.45Arenasport 2Novogodišnji specijal: Raul Gonzalez, intervju
07.45Sport klub 2Košarka: CSKA – Lokomotiva
08.00Arenasport 3Fudbal: Olimpik Marsej – Valensijans
08.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Verona
08.15Arenasport 2Hokej:Edmonton -Dalas
08.15Eurosport 2Eko trka Afrike, dan odmora
08.30Eurosport 22. etapa
08.30EurosportTenis: ATP turnir u Brizbejnu, finale
09.00Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafete
09.00SOSSOS mreža
09.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, 17 sportistkinja u 2017.
09.20Sport klub 3Košarka: Gaziantep – Efes
09.25Sport klub 2VTA Brizbejn: Sasnovič – Svitolina, finale
09.30Sport klub 1Vesti
09.50Arenasport 1Fudbal: Brizbejn -Sidnej, direktno
10.00Arenasport 2Boks, best of 2017
10.00Arenasport 4Fudbal: Torino -Bolonja
10.00EurosportReli Dakar, etapa 2
10.00Arenasport 3Fudbal: Barselona- Juventus
10.00Sport klub 1Fudbal: Barselona – Levante
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportBrzo klizanje: Evropsko prvenstvo u Rusiji
10.30Eurosport 2Destinacija Pjongčang
10.50SOSDa li znate
11.00Sport klub 3Evroliga: Crvena zvezda – Žalgiris
11.00Eurosport 2Brizbejn, finale
11.05Sport klub 2Fudbal: Valensijia – Đirona
11.15SOSTotal soker
12.00Arenasport 2Ragbi: Osprejs – Kardif
12.00Arenasport 1Red Bul, pregled sezone
12.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Boka Juniors
12.00Arenasport 4Košarka. Saragosa – Estudiantes
12.00Sport klub 1NBA Action
12.00Eurosport 2Evropsko prvenstvo, Kolomna, Rusia, 3. dan
12.30Sport klub 1Košarka: Majami – Juta
12.35Sport klub 3Fudbal: Fulam – Sautempton
12.50Sport klub 2Trans vorld sport
13.00Eurosport 2Kranjska Gora, slalom
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina -Inter
13.30EurosportNordijska kombinacija: Svetski kup u Estoniji, sprint ekipno
13.30Eurosport 2Adelboden, Švajcarska, slalom
13.40Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Betis
13.45Arenasport 3Fudbal: Ren – PSŽ
13.45Arenasport 4Ragbi: Osprejs – Kardif
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafete
14.25Sport klub 3Košarka: CSKA – Lokomotiva
14.30Sport klub 1NFL – najbolja utakmica
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 1Fudbal:Notingem Forest – Arsenal
15.15SOSObjektiv
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Mid Ohajo, pregled
15.30Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Barnli
15.45Arenasport 4FIFA fudbal
16.00Sport klub 3Fudbal: Dortmund – Varegem, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Brizbejn – Sidnej
16.15Arenasport 4Fudbal: Spartak – Liverpul
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Barselona
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Brizbejn, finale
17.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Crvena zvezda, direktno
17.00EurosportZimski sportovi: Pjongčang
17.05SOSSOS bubamara
17.15Sport klub 1NBA Live
17.20Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Hetafe
17.25Sport klub 1Fudbal: Shrewsbury – West Ham
17.55Sport klub 3NBA Live
18.00Arenasport 2Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
18.00Arenasport 4Ragbi: Munster – Konaht
18.00Arenasport 3Fudbal: Kaljari – Juventus
18.00SOSFudbalski miks
18.00Eurosport 2Tur de ski, Val di Fieme, Italija
18.10Sport klub 3NFL: NJU Orleans -Karolina
18.30Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafete
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 2Hokej: Edmonton -Dalas
19.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.05SOSFudbalski miks
19.05Sport klub 2Fudbla: Norvič – Čelzi
19.30Eurosport 2Turneja četiri skakaonice, best of
19.30Arenasport 1Novogodišnji specijal, Francuska liga
19.45Sport klub 1Novogodišnji miks
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Sport klub 1Najbolji potezi 2017
20.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018.
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00EurosportBitlon: Svetski kup u Nemačkoj, muška štafeta
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Eurosport 2Tur de ski, Val di Fieme, Italija
20.45Sport klub 1Fudbal: Brajton -Kristal Palas, direktno
20.45Sport klub 3Palakanestro: Pistoja – Armani, direktno
20.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
21.00Arenasport 1Fudbal: Lens – USVCO, direktno
21.00Sport klub 2Fudbal: Malaga – Espanjol, direktno
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.00Arenasport 4Fudbal: Brizbejn – Sidnej
21.15Arenasport 2Košarka: Baskonija – Valensija
21.30Eurosport 2Adelboden, Švajcarska, slalom
22.00Eurosport 2Destinacija Pjongčang
22.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund -Real Madrid
22.30SOSSOS vesti
22.30Eurosport 2Adelboden, Švajcarska, slalom
22.35Sport klub 3Odbojka: Monca – Modena
22.40Sport klub 1Novogodišnji miks
22.50SOSDa li znate
22.55Sport klub 2NBA Live
22.55Arenasport 1Vesti
23.00Arenasport 2Boks, best of 2017
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafete
23.00EurosportReli Dakar, etapa 3
23.00Arenasport 4Poker
23.05SOSSOS koš, uživo
23.10Sport klub 2Fudbal: Notingem Forest – Arsenal
23.30Sport klub 1Pregled FA kupa
23.30Eurosport 2Turneja četiri skakaonice, best of
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.40EurosportVesti
23.55Sport klub 1Pregled španske lige
00.00Arenasport 1WSOP 2017.
00.00Arenasport 2Fudbal: Nansi – Olimik Lion
00.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
00.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina -Inter
00.10Sport klub 3Car Fashion
00.35Sport klub 3NFL: La Rams – Atlanta
00.50Sport klub 1Fudbal: Malaga -Espanjol
01.00Arenasport 1Hokej: Kolambas – Toronto, direktno
01.00Sport klub 2Pregled Segunda divizion
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Sport klub 2VTA Premijer Sidnej, direktno
02.00Arenasport 3Fudbal, U21: Španija – Nemačka
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Ragbi: Lenster – Ulster
02.35Sport klub 1NBA Action
03.00Sport klub 3Fudbal: Selta – Real Madrid
03.00Sport klub 1VTA Premijer Sidnej, direktno
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Toronto, pregled
04.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Nica
04.15Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Borusija Dortmund
04.30Arenasport 2Rukomet: Kristianštad – Zagreb
04.45Arenasport 1Ragbi: Munster – Konaht
04.45Sport klub 3Pregled španske lige
05.40Sport klub 3Prelged FA kupa
05.45Sport klub 2Novogodišnji SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.