Sportski TV program – ponedeljak, 25. decembar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 25. decembar 2017.

08.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Roma
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Vest Hem
08.15Arenasport 2Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
08.25Sport klub 1Fudbal: Galatasaraj – Goztepe
08.30EurosportSkijaški skokovi: Rusija
09.00Arenasport 1Košarka. Budućnost – Igokea
09.00Eurosport 2Watts
09.05SOSObjektiv
09.10Sport klub 3KHL: Peking Red Star – Spartak
09.30Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Barselona
09.30Eurosport 2Watts
10.00Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Sasuolo – Inter
10.15Sport klub 1Mančester junajted TV: Dejvid Bekam
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Sport klub 1NFL, najbolja nedeljna utakmica
10.55Sport klub 3Košarka: Bujukčekmeče – Giresun
11.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Kaen
11.15SOSTotal soker
11.30Eurosport 2Watts
11.30Sport klub 2Fudbal: Šefild V – Midlsbro
12.00Arenasport 3Fudbal: Lamia – Panatinaikos
12.00Arenasport 2Ragbi: Edinburg – Glazgov
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Zadar
12.00EurosportSki skokovi
12.25Sport klub 3Fudbal: PSV – Viteze
13.00Sport klub 1Fudbal: Real Madrid – Barselona
13.00EurosportOI: Kuća slavnih Vankuver 2010.
13.00Eurosport 2Watts
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Roma
13.00SOSSećanja
13.15Sport klub 2Odbojka (ž): Italija – Svet
13.45Arenasport 4Fudbal: Melburn Siti -Melburn Viktori
13.45Arenasport 3Fudbal, Standard Lijež – STVV
14.00EurosportOI: Budući heroji
14.00Arenasport 2Great sporting momments
14.00SOSFudbal
14.10Sport klub 3NFL: Nju Ingland – Bafalo
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.35Sport klub 2Fudbal: Everton – Čelzi
15.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Liverpul
15.00Eurosport 2Watts
15.00Sport klub 1KHL: Metalurg MG – SKA, direktno
15.15SOSObjektiv
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Alabama, pregled
15.35Arenasport 4FIFA fudbal
16.00Eurosport 2Budimpešta, Mađarska
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Ren
16.15Arenasport 4Fudbal: Roma – Čelzi
16.25Sport klub 2Ekstremni svet sporta
16.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Flensburg
16.30SOSSOS vesti
16.40Sport klub 3Pregled Evrolige
16.55SOSDa li znate
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled francuske lige
17.00Eurosport 2Budući heroji
17.00EurosportBiatlon: Austrija
17.00Sport klub 2Košarka: Efes – Banvit, direktno
17.05SOSSOS bubamara
17.20Sport klub 1NBA Action
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled italijanske lige
17.30Sport klub 3Košarka: CSKA – Astana, direktno
18.00Arenasport 2Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
18.00Arenasport 1Košarka: Mega Bemaks – Crvena zvezda, direktno
18.00Sport klub 1Košarka: Njujork Filadelfija, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Krotone
18.00Arenasport 4Ragbi: Konaht – Ulster
18.00Eurosport 2Budući heroji
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportBiatlon: Francuska
18.30Eurosport 2Budući heroji
18.55Sport klub 2NBA Action
19.00Eurosport 2Olimpijske igre
19.05SOSDa li znate
19.20Sport klub 3NFL: Dalas – Sijetl
19.25Sport klub 2Pregled holandske lige
19.30Eurosport 2Olimpijske igre
19.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
20.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Liverpul
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Arenasport 4Automoto, WRC, pregled sezone
20.00Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
20.15Arenasport 2Košarka: Fuenlabrada – Tenerife
20.25Sport klub 2Pregled španske lige
20.30EurosportOI: Neobični momenti
20.30Sport klub 1Vesti
21.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Roma
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.00Eurosport 224 časa Le Mana, Francuska, best of
21.00Arenasport 1Dokumentarni film
21.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend, direktno
21.25Sport klub 2Pregled Premijer lige
21.45Sport klub 3Tenis (ž): Tajland, finale
22.00Eurosport 2Klasici, best of
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Real Madrid
22.00Arenasport 1Red Bul, pregled sezone
22.30Sport klub 2NFl: Hjuston – Pitsburg, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Điro D’Italija, best of
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSOS koš, uživo
23.20Sport klub 3Fudbal: Lester – Mančester Junajted
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30EurosportSki skokovi: FIS Svetski kup
23.30Sport klub 1Košarka: Boston – Vašington, direktno
00.00Arenasport 4Košarka: Mega Bemaks – Crvena zvezda
00.00Arenasport 2Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa
00.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
00.00Arenasport 1Košarka: NCAA liga, direktno
00.30EurosportBiatlon: Francuska
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.10Sport klub 3Pregled španske lige
01.30EurosportFristajl skijanje: Italija
01.40Sport klub 2KHL: Metalurg MG – SKA
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Boks
02.00Sport klub 1SK miks
02.10Sport klub 3Košarka: Efes – Banvit
02.15Arenasport 4Fudbal: Njukasl Džets – Vestern Sidnej
02.15EurosportSnoubord: FIS svetski kup
02.30Sport klub 1NFL: Filadelfija – Oukland, direktno
02.30Arenasport 1Košarka: NCAA liga, direktno
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Long bič, pregled
03.30Sport klub 2Košarka: CSKA – Astana
03.45Sport klub 3Fudbal: Vest Hem – Njukasl
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Ren
04.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – Seltik
04.30Arenasport 1Fudbal: Standard Lijež – STVV
04.30Arenasport 2Rukomet: Hanover -Lemgo
05.00Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Klivlend
05.30Sport klub 1Trans vorld sport
05.30Sport klub 3Pregled Championship-a

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.