Sportski TV program – sreda, 03. januar 2018.

Sportski TV program – sreda, 03. januar 2018.

06.00Sport klub 1VTA Brizbejn, osmina finala, direktno
06.05Sport klub 2Evrokup: Ređo Emilija – Limož
06.15Sport klub 3NFL: Filadelfija – Dalas
07.00Eurosport 2Četiri skakaonice: Garmiš Partenkirhen
07.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Independiente
07.10Sport klub 1Trans vorld sport – Nova godina
07.40Sport klub 2VTA Brizbejn, osmina finala
08.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
08.00Arenasport 2Dokumentarni film: 250 stepenika
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Eurosport 2Noć skokova
08.30Sport klub 1Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 2Odbojka (ž): Srbija – Holandija
09.00Arenasport 1Novogodišnji specijal: 17 sportistkinja u 2017
09.00Sport klub 3Košarka: Banvit – Gaziantep
09.05SOSSOS bubamara
09.15Eurosport 2Afrička eko trka
09.30Eurosport 2Tur de ski, Lencerhajde, Švajcarska
09.50Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Njukasl Džets, direktno
10.00Eurosport 2Brizbejn, 4. dan
10.00EurosportOlimpijske igre: Pratnja zlatne medalje
10.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampina, 6. kolo, pregled
10.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018
10.20Sport klub 1Mančester Junajted TV: Džordž Best
10.30Arenasport 4Novogodišnji specijal, francuska liga
10.30SOSSOS vesti
10.30Sport klub 3WTA All Access
10.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Votford
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportOlimpijske igre: Kuća slavnih Torino 2006.
11.00Arenasport 2Vaterpolo, SL: Srbija – Italija, finale
11.00SOSDa li znate
11.15SOSRegenezis – uživo
11.15Sport klub 1Novogodišnji SK miks
11.30Sport klub 1VTA Brizbejn: Belis – Pliskova, direktno
11.35Sport klub 3Pregled Championship-a, vanredno kolo
12.00Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
12.00Arenasport 4Košarka: Bilbao -Unikaha
12.00Eurosport 2Pert: Australija – Belgija
12.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
12.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
12.00EurosportOlimpijske igre: Olimpijska priznanja
12.35Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Vest Bromvič Albion
13.00Arenasport 1Rukomet: Gjori – Vardar
13.00Sport klub 1NBA specijal: Alen Ajverson
13.45Sport klub 3Fudbal: Napoli – Atalanta
13.45Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
13.45Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 događaja u 2017
14.00Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
14.00SOSSOS kolaž
14.00Sport klub 1Superstars
14.25Sport klub 2NBA Inside Stuff
14.30Arenasport 1Novogodišnji specijal, 70 godina FK Vardar
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
15.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta u 2017.
15.00Sport klub 2KHL: CSKA – Jokerit, direktno
15.15EurosportSkijaško trčanje – Nemačka, Tur de ski
15.15SOSSOS mreža
15.30Sport klub 3Indijska liga: Kolkata – Goa, direktno
15.30Sport klub 1NBA Live
15.30Eurosport 2Doha, 3. dan
15.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – PSŽ
15.45Sport klub 1NBA Inside Stuff
15.45Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Njukasl Džets
16.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
16.15Sport klub 1Top tenis
16.15Arenasport 4Hokej, Spengler kup 2017, finale
16.30SOSSOS vesti
17.00Sport klub 1Evrokup: Uniks – Asvel, direktno
17.05SOSDa li znate
17.10SOSSOS kolaž
17.20Sport klub 2Evrokup: Gran Kanaria – Alba
17.25Sport klub 3NBA Live
17.30Arenasport 2Košarka, pregled ABA lige
17.30Arenasport 3Novogodišnji specijal. Put Partizana u UEL
17.30EurosportTenis: ATP Turnir u Dohi, dan 3
17.30Eurosport 2Tur de ski, Oberstdorf, sprint klasičnim stilom
17.40Sport klub 3Najbolji golovi La lige 2017.
18.00Arenasport 4Ragbi: Lenster – Konaht
18.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, 17 događaja u 2017
18.00Arenasport 2Košarka: Primorska – Dinamik, direktno
18.10Sport klub 3NBA Inside Stuff
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 3Novogodišnji specijal: Put zvezde u UEL
18.30Eurosport 2Četiri skakaonice, Insbruk
18.45Sport klub 3Evrokup: Budućnost – Lokomotiva, direktno
18.50Sport klub 1Best of, La liga 2017
19.00Arenasport 3Fudbal: Formentera – Deportivo, direktno
19.00Sport klub 2NBA live
19.00Arenasport 1Fudbal: Leida Esportiu – Atletiko Madrid, španski kup, direktno
19.15O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.15Sport klub 1Novogodišnji SK miks
19.15SOSSportski savez Srbije
19.20Sport klub 2KHL Ice Week
19.30Sport klub 2Pregled Premijer lige, vanredno kolo
19.30Eurosport 2Zagreb,slalom, 1. i 2. vožnja
19.45SOSObjektiv
20.00Arenasport 2Košarka: Baskonia – Real Madrid, direktno
20.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
20.30Eurosport 2Vesti
20.30Sport klub 2Evrokup: Trento – Cedevita, direktno
20.35Eurosport 2Četiri skakaonice, Insbruk
20.45Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Čelzi, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Juventus – Torino, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Las Palmas – Valensija, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Kadiz – Sevilja, direktno
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
21.30EurosportTenis: Hopman kup – Peret, dan 5
21.30Eurosport 2Tur de ski, Oberstdorf, sprint klasičnim stilom
22.00Arenasport 2Boks, best of 2017
22.30Eurosport 2Zagreb, slalom, 2. vožnja
22.30SOSSOS vesti
22.30Sport klub 2Fudbal: Benfika – Sporting, direktno
22.40Sport klub 1Novogodišnji SK miks
22.40Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Čelzi
23.00Eurosport 2Brizbejn, 4. dan
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 3Novogodišnji specijal: Svetsko prvenstvo
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 1Hokej: Njujork Rendžers – Bafalo
23.10SOSSOS koš
23.25EurosportVesti
23.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
23.45EurosportAlpko skijanje – Hrvatska: Trka (ž)
00.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
00.00Arenasport 4Košarka: Primorska – Dinamik
00.00Arenasport 2Ragbi: Lenster – Konaht
00.30Sport klub 1Dokumentarni film: 250 stepenika
00.30Sport klub 3Fudbal: Benfika – Sporting
00.30Sport klub 2Evrokup: Budućnost – Lokomotiva
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Košarka: Florida St – Nort Karolina, direktno
01.00SOSNoćni program
01.30Sport klub 1Novogodišnji SK miks
01.45Arenasport 4Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018
02.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
02.00Arenasport 2Hokej: Čikago – Njujork Rendžers, direktno
02.00Sport klub 1VTA Brizbejn, četvrtfinale, direktno
02.05Sport klub 2Pregled Championship-a, vanredno kolo
02.15Arenasport 4Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
02.15Sport klub 3KHL: CSKA – Jokerit
02.35Sport klub 2Fudbal: Svonsi – Totenhem
03.00Arenasport 1Košarka: Oklahoma – Oklahoma St, direktno
03.15Arenasport 4Novogodišnji specijal, rukometaši Vardara
03.45Arenasport 4Novogodišnji specijal. Damir Džumhur intervju
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – PSŽ
04.00Sport klub 3PL Netbusters
04.15Arenasport 4Fudbal: Kadiz – Sevilja
04.20Sport klub 2Evrokup: Uniks – Asvel
04.30Arenasport 2Novogodišnji specijal. Ivana Španović intervju
05.00Arenasport 2Košarka. Valensija – Gran Kanaria
05.00Arenasport 1Fudbal: Mariners – Velington
05.30Sport klub 1Novogodišnji SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.