Sportski TV program – subota, 16. decembar 2017.

Sportski TV program – subota, 16. decembar 2017.

08.00Arenasport 1Boks
08.00Eurosport 2Anesi-Le Gran Bornan, Francuska, sprint
08.00Arenasport 3Fudbal: Rio Ave – Benfika
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Sidnej – Melburn Siti
08.30Sport klub 1Magazin Premijer lige
08.30Arenasport 1FIFA fudbal
08.55Eurosport 2Potera istorije
09.00Arenasport 1Košarka: Beovuk – Dunav
09.00Eurosport 2Montafon, Austrija, ski kros
09.00Sport klub 1PL Match Pack
09.05SOSRegenezis
09.30Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov
09.30Sport klub 1La liga magazin
09.30Sport klub 3Pregled holandske lige, vanredno k olo
09.30EurosportBiatlon: Francuska
09.30Arenasport 2Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
09.45Sport klub 2Evroliga: Valensija – Crvena zvezda
09.50Arenasport 3Fudbal: Mariners – Vestern Sidnej, direktno
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00Sport klub 1Najava Premijer lige
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.15EurosportAlpsko skijanje, Francuska
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 2Bokos
10.30Sport klub 1Najava španske lige
10.30Sport klub 3F1 HO, UAE, kraj sezone, trka
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.45Eurosport 2Tolbah, Italija, 10 km slobodnim stilom
11.00Arenasport 1Fudbal: Sent Etijen – Monako
11.00Arenasport 2Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Košarka: Bešiktaš – Galatasaraj, direktno
11.15SOSSOS koš
11.25Sport klub 2PL Netbusters – vanredno kolo
11.25Sport klub 3Na današnji dan
11.40Sport klub 3NFL Gameday
11.55Sport klub 2Najava španske lige
12.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
12.00Arenasport 4Košarka. Zadar – Budućnost
12.00Arenasport 2Rukomet: Leven – Fuše Berlin
12.00Eurosport 2FIS Svetski kup, Val Torans, snoubord
12.10Sport klub 3Pregled Premijer lige, vanredno kolo
12.25Sport klub 2PL Match Pack
12.30EurosportAlpsko skijanje, Italija
12.30Eurosport 2FIS Svetski kup, Montafon, snoubord
12.50RTCGFudbal: Rudar – Mladost, direktno
12.55Sport klub 2Pregled holandske lige, vanredno k olo
13.00Sport klub 1NBA Live
13.00SOSFudbal
13.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
13.15Sport klub 3Košarka: Trabzon – Bujukčekmeče, direktno
13.30Sport klub 1Fudbal: Lester – Kristal Palas, direktno
13.30Arenasport 2Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
13.45Arenasport 4Fudbal: Mariners – Vestern Sidnej
14.00Arenasport 3Fudbal, najava kola italijanske lige
14.00RTS 2Strongman champions league 2017. (Grčka)
14.00Sport klub 2Košarka: Lokomotiva – Zenit, direktno
14.00Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov, polufinale
14.30Arenasport 2Great sporting momments
14.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
14.50RTS 2Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, za 3. mesto
15.00Sport klub 3Džodo Vorld masters, St. Peterburg, 1. dan, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Inter – Udineze, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Cibalija
15.00Arenasport 2Bob i Sankanje, Insbruk, direktno
15.15Eurosport 2Štutgart – Bajern MInhen
15.15SOSSOS kolaž
15.30Sport klub 1PL Match Pack
15.30EurosportSkijaški skokovi, Švajcarska
15.45Arenasport 4Boks: Povetkin – Ham
16.00Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Sautempton, direktno
16.00Sport klub 2Fudbal: Sanderlend – Fulam, direktno
16.00Arenasport 2Košarka: Igokea – Petrol Olimpija
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 3FIFA fudbal
17.00Arenasport 1Fudbal: Ren – PSŽ, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 4Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, polufinale, direktno
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.30Sport klub 3Fudbal: Trabzon – Bursa, direktno
17.45EurosportNordijska kombinacija, Austrija
17.50RTS 2Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, finale
17.55Sport klub 2Japanska liga – pregled sezone
18.00Sport klub 1NBA Live
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Arenasport 3Fudbal: Torino – Napoli, direktno
18.00Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Vojvodina, direktno
18.30Eurosport 2Dortmund – Hofenhajm
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Totenhem, direktno
18.30Sport klub 2Fudbal: Eibar – Valensija, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Partizan – MZT Skoplje, direktno
19.05SOSFutsal
19.25Sport klub 3NBA Live
19.25EurosportVesti
19.45Arenasport 2Košarka, pregled Endesa llige
19.45Sport klub 3Fudbal: PSV – Den Hag, direktno
20.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
20.00Arenasport 3Fudbal: Kaen – Guingamp, direktno
20.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
20.00EurosportSnuker: Škotska, prenos polufinala
20.25Sport klub 2Pregled Evrolige
20.30Arenasport 2Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, polufinale, direktno
20.30Eurosport 2Watts
20.45Eurosport 2Vesti
20.45Sport klub 1Fudbal: Atletiko Madrid – Alaves, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Roma – Kaljari, direktno
20.50Eurosport 2Destinacija Pjongčang
21.00Arenasport 1Boks: Povetkin – Ham
21.10SOSFudbalski miks
21.10Sport klub 2NBA Live
21.15Eurosport 2Anesi-Le Gran Bornan, Francuska, potera
21.25Sport klub 2Pregled Premijer lige, vanredno kolo
21.45Eurosport 2Lejk Plesid, SAD, 2. vožnja
21.45Sport klub 3Košarka: Banvit – Darušafaka
22.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
22.30Sport klub 2NFL: Detroit – Čikago, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 1Vesti
22.45Arenasport 4Rukomet: Zagreb – Vojvodina
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Lejk Plesid, SAD, štafeta, timovi
23.00Arenasport 2Boks
23.00Sport klub 1Pregled Evrolige
23.05SOSObjektiv
23.20Sport klub 3Fudbal: Votford – Hadersfild
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Torino – Napoli
23.30EurosportZimski sportovi: Pjongčang
23.45Sport klub 1Pregled Evrokupa
00.00Arenasport 2Fudbal: Standard Lijež – Gent
00.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Sporting
00.00EurosportSkijaški skokovi, Švajcarska
00.15Sport klub 1Trans vorld sport
00.15Arenasport 4Košarka. Partizan – MZT Skoplje
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Svet sporta magazin
01.00SOSNoćni program
01.10Sport klub 3Fudbal: Atletik Bilbao – Sosijedad
01.30Sport klub 1Košarka: Klivlend – Juta, direktno
01.30Arenasport 1Fudbal: Kaen – Guingamp
01.35Sport klub 2Trans vorld sport
01.45Arenasport 3Fudbal: Roma – Kaljari
01.50RTS 2Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, za 3. mesto, r.
01.50RTS 1Strongman champions league 2017. (Meksiko)
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 4Bob i Sankanje, Inzbruk
02.25Sport klub 2NFL: Kanzas Siti -LA Čardžers, direktno
02.55Sport klub 3Fudbal: Sanderlend – Fulam
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Silverston
03.30RTS 2Fudbal – Svetsko klupsko prvenstvo, finale, r.
03.30Arenasport 1Auto moto, WRC, pregled sezone
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
04.00Arenasport 3Fudbal: Porto – Vitoria Gimaraeš
04.00Sport klub 1Fudbal: Votford – Hadersfild
04.30Arenasport 2Rukomet: Celje – Tatran Prešov
04.30Arenasport 1Fudbal: Dinamo – Cibalija
04.40Sport klub 3Odbojka (ž): Busto Arsizio – Skandići
05.35Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Njukasl

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*