Sportski TV program – subota, 23. decembar 2017.

Sportski TV program – subota, 23. decembar 2017.

08.00EurosportOI: Budući heroji
08.00Arenasport 3Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
08.00Eurosport 2Sankt Moric, Švajcarska
08.00Arenasport 4Fudbal: Kjevo – Bolonja
08.15Arenasport 2Bob i Skijanje, Insbruk
08.15Sport klub 3Evroliga: CSKA – Himki
08.25Sport klub 1Trans vorld sport
08.30Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Liverpul
09.00SOSFizioterapija
09.00Eurosport 224 časa Le Mana, Francuska, best of
09.10SOSBorilački sportovi
09.15Sport klub 1Španska liga, specijal: Put u klasiko
09.30Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
09.50SOSSOS kolaž
09.50Arenasport 3Fudbal: Melburn Siti – Melburn Viktori, direktno
09.55Sport klub 3Fudbal: Majnc – Štutgart
10.00EurosportSnoubord: FIS svetski kup
10.00Arenasport 1FIFA fudbal
10.00Eurosport 2Melburn, best of
10.00Arenasport 4Boks
10.00Arenasport 2Bokos
10.25Sport klub 2Najava Premijer lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
11.00Sport klub 2Košarka: Darušafaka – Trabzon, direktno
11.00Eurosport 2Pariz, best of
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportFristajl skijanje, Italija
11.00Sport klub 1SK studio
11.00Arenasport 1Fudbal: Kaljari – Fiorentina
11.00SOSSOS mreža
11.45Sport klub 3Evroliga. Crvena zvezda – Panatinaikos
12.00Eurosport 2Njujork, best of
12.00Arenasport 3FIFA fudbal
12.00SOSZona pres
12.00Arenasport 4Fudbal, najava italijanske lige
12.00Arenasport 2Hokej: Filadelfija – Bafalo
12.30Arenasport 3Fudbal: Lamia – Panatinaikos
12.30Arenasport 4Fudbal: Lacio -Krotone, direktno
12.50Sport klub 2Pregled Evrokupa
13.00Sport klub 1Fudbal: Real Madrid – Barselona, direktno
13.00EurosportOI: Kuća slavnih, Torino 2006
13.00Arenasport 1Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
13.00Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
13.05RTCGVijesti
13.30Sport klub 2Fudbal: Everton – Čelzi, direktno
13.30Sport klub 3Trans vorld sport
13.56RTS 2Strongman champions league 2017. (Meksiko)
14.00Arenasport 2Automotosport, Indikar, Detroit, pregled
14.00Eurosport 2Sankt Moric, Švajcarska
14.00EurosportOI: Neobični momenti
14.30Sport klub 3Fudbal: Sivaš – Bešiktaš, direktno
14.30Arenasport 4FIFA fudbal
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
14.45RTS 2Školski sport
15.00Sport klub 1Pregled Evrolige
15.00Arenasport 4Fudbal: Sasuolo – Inter, direktno
15.00SOSLiga budućih šampiona
15.00Arenasport 3Fudbal: Udineze – Verona, direktno
15.00Arenasport 2Fudbal: Spal – Torino, direktno
15.00Eurosport 2Lahti, Finska, najbolji momenti
15.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Sampdorija, direktno
15.30Sport klub 2NBA Action
15.40Sport klub 1Pregled Evrokupa
16.00Sport klub 2Fudbal: Šefild V. – Midlsbro, direktno
16.00Eurosport 2Noć skokova
16.15Sport klub 1Fudbal: Valensija – Viljareal, direktno
16.25Sport klub 3WTA All Access
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
17.00Arenasport 2Košarka: Petrol Olimpija – Cibona, direktno
17.00Arenasport 1Košarka: Partizan – Mornar, direktno
17.00EurosportAlpsko skijanje: Italija
17.00Arenasport 3Fudbal, pregled engleskog kupa
17.00Eurosport 2Pregled sezone
17.00SOSLiga budućih šampiona
17.15Sport klub 3Na današnji dan
17.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
17.30Sport klub 3Fudbal: Konja – Fenerbahče, direktno
17.30SOSFudbalski miks
17.55Sport klub 2NBA Live
18.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Atalanta, direktno
18.00Eurosport 2Klasici, best of
18.10Arenasport 4Ragbi: Edinburg – Glazgov
18.15Sport klub 2Košarka: Eskisehir – Tofas, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Fudbal: Barnli – Totenhem, direktno
18.55SOSDa li znate
19.00Arenasport 2Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders, direktno
19.00SOSSajam sporta
19.00Eurosport 2Điro D’Italija, best of
19.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Zadar, direktno
19.25Sport klub 3NBA Live
19.40EurosportVesti
19.45Sport klub 3Fudbal: PSV – Viteze, direktno
20.00Eurosport 2Tur de Frans, best of
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.05Sport klub 2SK momenti
20.10Arenasport 4Italijanska liga, studio
20.30Sport klub 2Odbojka (ž): Italija – Svet, direktno
20.30Arenasport 3Fudbal: Standard Lijež – STVV, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Juventus – Roma, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Lester – Mančester Junajted, direktno
20.55SOSDa li znate
21.00Eurosport 2Vuelta, best of
21.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Igokea, direktno
21.00SOSTotal soker
21.30EurosportOI: Patagonija driming
21.30Arenasport 2Boks
21.45Sport klub 3Tenis: Tajland, polufinale: Halep – Konta – Pliskova – Ostapenko
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
22.00Arenasport 2Boks: Horn – Korkoran
22.30Sport klub 2NFL: Baltimor – Indijanapolis, direktno
22.30Arenasport 3Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
22.30SOSSOS vesti
22.35Sport klub 1Vesti
22.45Arenasport 4Košarka: Partizan – Mornar
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Košarka: Toronto – Filadelfija, direktno
23.00SOSZona pres
23.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Šefild, finale
23.30Arenasport 1Fudbal: Juventus – Roma
23.30EurosportVesti
23.35EurosportBiatlon: Švedska
00.00Arenasport 2Fudbal: Standard Lijež – STVV
00.15Arenasport 4Košarka: Cedevita – Zadar
00.15EurosportBiatlon: Austrija
00.30Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Vest Hem
00.45SOSSOS vesti
01.00EurosportBiatlon: Francuska
01.00Sport klub 1Pregled Evrolige
01.00SOSNoćni program
01.19RTS 1Strongman champions league 2017. (Meksiko)
01.30Arenasport 1Fudbal: Melburn Siti -Melburn Viktori
01.40Sport klub 1Pregled Evrokupa
01.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Burnemut
01.50Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Barselona
02.00Arenasport 4Ragbi: Konaht – Ulster
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05Sport klub 1NFL Gameday
02.15Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Kaen
02.30Sport klub 1NFL: Grin Bej – Minesota, direktno
03.30Sport klub 2Fudbal: Deportivo – Selta
03.30Arenasport 2Automoto, Indijanapolis 500, pregled
03.30Arenasport 1FINA akvatiks
03.40Sport klub 3Fudbal: Aston Vila – Šefild, junajted
04.00Arenasport 3Fudbal: Velington Feniks – Sidnej
04.00Arenasport 4Fudbal: Čelzi – Roma
04.30Arenasport 1Fudbal: Standard Lijež – STVV
04.30Arenasport 2Rukomet: Leven -Flensburg
05.00Sport klub 2Fudbal: Brajton – Votford
05.25Sport klub 3Košarka. Burg – Strazbur
05.30Sport klub 1Sk momenti

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Šta mislite o ovome?

Ostavi komentar

Tvoja mejl adresa neće biti objavljena.


*